Wpis z mikrobloga

Planowanie wchodzi w ostateczną fazę, dziś postawiłem sobie deadline na wybór kolorów, itp.

Przy okazji zaczęło mnie irytować to, że szafki kuchenne nie dochodzą do końca ściany przez co robią się takie dwie linie podziału (jedną definiuje koniec szafek, a drugą okno i ściana).

Macie pomysł co można by z tym zrobić? Generalnie przesuwanie wyspy dalej eliminowałoby mi stół, a jego chciałbym zachować, a znowu cofnięcie ściany za bardzo zmniejsza łazienkę :/

#mg78remontuje #remontujzwykopem #mieszkania #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_1592128999hZKhNyk1hMPfHL43QevuLj.jpg
  • 8
@MG78: Ten stół ma jakieś 80x100cm (albo mniej, porównuję do szerokości drzwi). Jak Ty chcesz przy nim posadzić 4 osoby? W rzeczywistości wyjdzie z tego bardziej stolik kawowy, a nie stół dla kilku osób. To samo z "ławą" przy kanapie. Ile ona ma? 30x30? Przecież to jakiś taborecik, na którym nie postawisz nawet 2 kufli z piwem. Sama kanapa też jest "oszukana", bo sugeruje, że zmieszczą się na niej 3 osoby,
@vegeciak: Hej, dzięki za wszystkie uwagi! Ten stół mi trochę nie leży ale nie mam innego pomysłu gdzie mógłbym go umieścić.

Ten stół ma jakieś 80x100cm (albo mniej, porównuję do szerokości drzwi)

Stół ma 120 x 80 cm i ma docelowo się rozkładać. Więc spokojnie powinien pomieścić 4 osoby.

Sama kanapa też jest "oszukana", bo sugeruje, że zmieszczą się na niej 3 osoby, a wymiarami pasuje bardziej do dwóch

W programie
@MG78:

Stół ma 120 x 80 cm i ma docelowo się rozkładać. Więc spokojnie powinien pomieścić 4 osoby.

Dopiero teraz doszedłem, że na planie część stołu chowa się chyba pod blatem od wyspy, a na wizualizacji zasłonięta jest przez ekran po lewej (ekran odstaje od ściany a stół najwyraźniej jest do niej dosunięty). Bez tego ten stół wydawał się znacznie krótszy (miał niewiele więcej cm od drzwi). Weź tylko poprawkę, że