Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem facetem zbliżam się do 30. Całkiem przystojny, zadbany, skończone studia, dobra praca, samochód, wypady na narty, grill, piweczko ze znajomymi. Każdego szanuję, staram się być dżentelmenem. Nie palę, piję okazjonalnie. Wszystko fajnie, ale kiedy chce się umówić z jakąś kobietą na randkę lub przenieść znajomość na te "związkowe" tory - wszystko idzie w drobny mak. Internetowe portale randkowe też są niewypałem. Mam niedosłuch od urodzenia i noszę aparaty słuchowe gdy dziewczyna to usłyszy staje się dla niej "niewidoczny"

Za każdym razem słyszę ten sam tekst:
Jesteś fajnym facetem ale.... Nie martw się znajdziesz dziewczynę, która cię pokocha. Możecie tą kasetę przewinąć 1000 razy.

W międzyczasie widzisz Sebixa, w 20 letnim gruzie spawanym z 2. Pet w gębie, żółte zęby dorobi parę groszy dorywczo i sobie "zapina" panienkę na tylnym siedzeniu. Gdzie indziej facet bije kobietę, ale ona z nim dalej jest. Znowu słyszę o sytuacji z okolicy, kobieta pracuje, wychowuje dzieci, zajmuje się domem, a facet ma wywalone na wszystko, nie pracuje, chleje. Albo jeszcze gorzej bije kobietę. Są też tacy co po zaliczeniu panny zostawiają je, co gorsza bywa że z dzieckiem (co jest dla mnie skrajną nieodpowiedzialnością i #!$%@?ństwem).

Czasem się zastanawiam czy rzeczywiście warto być dobrym, pracować nad sobą, swoim charakterem i innymi aspektami. Może gdzieś popełniłem błąd? Może rzeczywiście źle że chcę się poznać kobietę, być szarmanckim, pójść na randkę, stworzyć związek, pojechać gdzieś razem, mieć wspólne plany, rozmowy, zaręczyny, ślub, dzieci, seks i wszystko co się wiąże z byciem razem.

Może dzisiaj lepiej być takim zimnym #!$%@?, który bierze pociupcia i zostawi jak zużytą zabawkę.

Boli, jesteś ambitny, realizujesz się zawodowo, masz zainteresowania a i tak jak przychodzi co do czego to w sprawach związkowych jesteś u dziewczyn ostatni w kolejce. Przestaję wierzyć w miłość.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee715872d35834c6b87f035
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[========================................] 60% (142zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania: Proponuję na przyszłość w takiej sytuacji zapytać o szczere „ale”. Uważam ze szczera wiadomość zwrotna czasami może pokazać, ze jeśli na rzeczy coś innego niż nam się wydaje. Może to wcale nie chodzi o słuch czy aparat czy to ze jesteś zbyt szarmancki. Może np chodzi o to ze komuś się nie podobasz z wyglądu, nie odpowiada ze nie masz pasji, nie ładnie pachniesz... to tylko przykłady i nie mam
@AnonimoweMirkoWyznania: Tu tez nie chodzi o to żeby być jakimś sebą od razu ale żeby mieć swoje zdanie. Jak gdzieś idziecie to nie pytaj dziewczyn gdzie chcą iść, ze pójdziesz wszędzie tam gdzie one chcą, tylko miej swoje zdanie i sam gdzieś je zabierz. Dziewczyny nie lubią tez kolesi którzy wszystko zrobią tak jak ona chce i nie lubią gdy za wszystko musza decydować. A po wpisie (może się mylę) mam
@Lillygsxr @AnonimoweMirkoWyznania

Nieprawda. Normalne dziewczyny chcą mieć miłego i dobrego faceta, z którymi stworzą zdrowy związek, a nie bad boya który będzie je lał, darł mordę i ślinił się do innych. Niedosłuch to pryszcz w porównaniu do takiego patusa żółtymi zębami, brakiem kręgosłupa moralnego i ruchającym co popadnie w swoim starym, rozpadającym się aucie :)
@pandemiczna_mirabelka:

Normalne dziewczyny chcą mieć miłego i dobrego faceta.

chyba jak mają 30 lat i 2 bąbelki bez ojca(σ ͜ʖσ)
OP pewnie wygląda mocno przeciętnie i nie ma pasji którą by zachwycił kobiety (a wygląd w tych czasach to podstawa), mało o tych randkach pisze, może na nich coś idzie nie tak
Może rzeczywiście źle że chcę się poznać kobietę, być szarmanckim, pójść na randkę, stworzyć związek, pojechać gdzieś razem, mieć wspólne plany, rozmowy, zaręczyny, ślub, dzieci, seks i wszystko co się wiąże z byciem razem


@AnonimoweMirkoWyznania: Dziewczyny w tych czasach tego nie chcą i tyle. W obecnych czasach różowe ( w wieku 18-29 lat ) szukają kogoś do emocjonującej relacji i dobrego seksu, a nie do stabilizacji i nawet niekoniecznie do związku.
BiałaElfka: Płycizna intelektualna wśród kobiet to coś naturalnego. Tzn. mogą mieć dyplomy z wielu uczelni a i tak w wyborze partnera seksualnego będą bazowały na najniższych instynktach. Co innego na dłuższą metę: wtedy zaczyna się kalkulacja i jeżeli spotkasz tę (jak będzie się Tobie wydawało) jedyną to zachowaj chłód. Pamiętaj, ona Cię nie kocha bo nie potrafi - ona kalkuluje czy będziesz w stanie ją utrzymać. Tak więc i tak źle