Wpis z mikrobloga

XXI wiek prywatne firmy latają w kosmos, więc czemu @x-kom macie taki problem z inwentarzem? Obudowy brak - będzie 10 lipca, RAMu brak - wstępny termin dostarczenia od dystrybutora 29 czerwca, który może ulec zmianie. Teraz czekam na zwrot pieniążków, a mogłem wybrać płatność przy odbiorze i mniej byłoby zachodu. W każdym razie wielokrotnie robiłem u was zakupy (co prawda pierwszy raz za pomocą sklepu internetowego) i następnych u was nie planuję - czas udać się do konkurencji. Pozdrawiam i mam nadzieję, że rozwiążecie ten problem w przyszłości, bo jest to spora niedogodność, którą serwujecie klientom (co potwierdza masa podobnych wpisów od Mireczków).

#xkom #pcmasterrace #komputery
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ajtos: potwierdzam, połowy części nie mieli jak składałem miesiąc temu, a zrabatuj.pl obniżyło cenę zestawu za 4500 o 50zł xD Koniec końców wziąłem tylko monitor i myszkę i też kod na 50zł przeszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam jako zamiennik stary, dobry Proline.pl, kupowałem tam części tak dawno temu, że zapomniałem o tym sklepie, na szczęście w porę sobie przypomniałem. Spisali się doskonale, części nowe, wysyłka szybka,
@MiedzygalaktycznyMors: Tylko to trzeba umieć robić: x-kom to nie Amazon, gdzie zamówienie złożyłem w sobotę, a przesyłkę z Bostonu odebrałem we wtorek.

@radziuxd: Trochę się sparzyłem, a że mi się spieszy to pewnie zamówienie złożę gdzieś, gdzie można zapłacić gotówką w punkcie odbioru.

@VulcanFE: Niczego mi jeszcze nie zwrócili - ponoć taki proces trwa u nich do 3 dni.
@Ajtos: przepraszamy za wszystkie niedogodności. Prosimy o podrzucenie numeru zamówienia w prywatnej wiadomości, chcielibyśmy przyjrzeć się przebiegowi realizacji twojego zamówienia
@x-kom: Do obsługi na infolinii nie mam zastrzeżeń. Około godziny 9 próbowano do mnie się dodzwonić, o 10:30 dostałem SMS, że "wkrótce ktoś będzie się ze mną kontaktować", a o 12 godzinie sam zadzwoniłem na infolinię. Jeśli chodzi o obudowę to zaproponowano mi zamiennik z podobnego przedziału, który co prawda średnio mi odpowiadał, ale podmianka wchodziła w grę. Sprawa rozbiła się o nieszczęsny RAM, a anulowałem całe zamówienie, bo w razie
@SpeaRRR: Życzę, żeby obyło się bez problemów, ja już zamówiłem sprzęt u konkurencji. Co ciekawe mimo tego, że wziąłem inną obudowę o ~20zł droższą, to całość wyszła taniej o ponad 30zł (różnica na tych samych podzespołach to 60 zł na niekorzyść x-kom).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ajtos: mi taniej wychodziło na xkom właśnie bo dostałem kod, teraz tylko liczyć, że wszystko maja bo każdy produkt miał niby "odbierz już jutro"