Wpis z mikrobloga

@Nie_masz_racj_idioto: chyba jednak kibice kibice piłkarscy to bliższy odpowiednik koniar.

Rzadko kiedy ich wiedza na temat koni wykracza poza znajomość kilku ras występujących powszechnie w Polsce


@Iskaryota: Mało koniar chyba znasz. Ja jestem z koniarą i chociaż w przeszłości byłem obsesyjnym samochodziarzem, to moja wiedza przy niej jest mała i powierzchowna.
  • Odpowiedz
Silnik w Lexusie LFA tak szybko wkręcał się na obroty, że żaden analogowy obrotomierz nie mógł nadążyć nad prędkością obrotową, więc trzeba było wstawić wyświetlacz zamiast niego xD.


@Iskaryota: Fajnie ten silnik pracuje, ale z tymi obrotami to coś mi się nie zgadza, w motocyklach elektryczne obrotomierze nadążają, a tam raczej silnik wkręca się szybciej niż w tym lexusie. Tutaj lexus.
motonita - > Silnik w Lexusie LFA tak szybko wkręcał się na obroty, że żaden analogow...
  • Odpowiedz
@Nie_masz_racj_idioto: ogólnie to prawda tylko trzeba podzielić samochodziarzy na dwie grupy:
- plebs motoryzacyjny któremu po prostu podobają się autka (bardziej liczna)
- pierre dolonych czempionów którzy wiedzą o danej branży wszystko (mniej liczni). Jeden będzie w stanie określić ci rocznik dużego fiata po samych kierunkowskazach. Drugi ci zrobi dwugodzinny wykład nad wyższością boxera nad wanklem a trzeci będzie mistrzem praktyki co weekend rozkładając i składając silnik w swojej skodzie
  • Odpowiedz