Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki jest sens życia brzydkiej dziewczyny? Po co taka żyje, dla kogo? Łatwo mówić, że życie nie kręci się wokół facetów, jeśli faceci kręcą się wokół ciebie. A kiedy jesteś brzydka i nikt cię nie chce, to jak masz się cieszyć z jakichś pasji czy jakkichkolwiek inncyh rzeczy?
I to nie jest wcale tak, że każda potwora znajdzie swojego amatora albo że wystarczy obniżyć wymagania. Wykop dobrze to obrazuje - mężczyźni wolą być sami i/lub uprawiać seks z prostytutkami, niż związać się z nieatrakcyjną kobietą. Brak partnerki jest lepszy niż brzydka partnerka.
Dbanie o siebie nic tu niestety nie zmienia, nie w tym przypadku. Można wydawać krocie na kosmetyki, ubrania, fryzjerów, stylistów, trenerów personalnych, a wciaż być karykaturą kobiety. Geny > wszystko inne. Płakać mi się chce, kiedy widzę te wszystkie juleczki. Ba, nawet karynom zazdroszczę, bo taka sebix #!$%@? zawsze znajdzie chętnego. A co dopiero jakaś ladna kobieta z olejem w głowie. Nigdy nie doświadczyłam, jak to jest się komuś podobać i nigdy nie doświadczę. Nawet fetyszyści mają swoje standardy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee80a882d35834c6b87f2c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, życie to coś więcej, niż tylko posiadanie partnera. Jest mnóstwo ludzi, który są szczęśliwi i jednocześnie samotni. Po drugie, masz bardzo niską samoocenę. Pewnie komuś się spodobałaś, bo każdy ma swoje gusta, ale tego nie zauważyłaś albo zauważyłaś i stwierdziłaś, że to niemożliwe. Ewentualnie chłopak wstydził się zagadać. Po trzecie, głowa do góry. Czasem droga życia posiada niespodziewane zakręty. A przede wszystkim pokochaj najpierw siebie. ( ͡º
opka: @maciek259: dzięki za próby pocieszenia :) Niestety nie tak łatwo zmienić mindset, kiedy nie zaznało się w życiu nawet cienia zainteresowania ze strony płci przeciwnej, za to spotykało się z odrzuceniem/wyśmianiem przy jakiejkolwiek próbie wyjścia z inicjatywą.
Staram się zająć czymś innym, staram się siebie przekonać, że życie to nie tylko relacje damsko-męskie, ale ciężko jest. Co innego kiedy samotność jest wyborem, co innego gdy jest wyrokiem.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: faktycznie, nie ma już szans, nie ma, serio nie ma, świat się kończy, przyszłość nie istnieje, " nigdy nie doświadczę " - no najważniejsze, że jesteś z tym pogodzona, w takim faktycznie trzeba zaakceptować Twoje zdanie. Grunt, że żyjesz w zgodzie sama z sobą. Jak ja chcę zaczerpnać jakiejś opinii, też zawsze robię to na wykopie. Mega pozytywni ludzie, różnorodni, fajne środowisko, mega opiniotwórcze.

A, jeszcze taka jedna opcja mi
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak inni pisali - nie sam wygląd się liczy. Facetów pociąga u kobiet bardzo wiele cech. Nie tylko wygląd ale jeszcze mnóstwo innych, rzekłbym ważniejszych czynników ma znaczenie. Przez wykop przewinęło się tu tysiące wątków w tej kwestii więc nie chcę nadto rozwijać myśli. Subiektywnie oceniam, że brak zainteresowania Tobą ze strony facetów, to kwestia czegoś innego. Znam wiele przypadków dziewczyn średnio urodziwych, ale nadrabiających radością, kokieterią, stylem bycia, inteligencją