Wpis z mikrobloga

@aniewiemjaki pokaż foto, mi właśnie 1 raz od roku udało się rozmnożyć bojowniki, wszystkie samce, które kupiłem były bezpłodne, nie wykazywały chęci do tarła, a przez pomyłkę kupiłem samicę, która okazała się samcem (2 krotnie taka pomyłka była, niby wszystko wskazywało na samice, a po 2 tyg. u mnie pięknie wybarwiony samiec, a w akwarystycznym sklepie bez wyrazu nie wybarwiona, zestresowana samica).
@Popo44 nie sprzedaje a chce komuś oddać, nie mam czasu już na akwa. Pozatym to miała być kostka z krewetkami a bójek miał być na probe czy się przyjmie z nimi czy nie. Przez jakiś czas żyły w zgodzie, ale po jakimś czasie urządził sobie polowanie i był już tylko on sam w kostce.
@aniewiemjaki akurat to było do przewidzenia, że zacznie polować na krewetki, szkoda krewetek, ale przynajmniej pojadł ( ͡º ͜ʖ͡º). Jeszcze raz szkoda, że mam 200km do Krakowa, bo z chęcią bym go przygarnął.
@aniewiemjaki trafiłem kiedyś na samice kilera, atakowała wszystko co się ruszało, załatwiła nawet ślimaka helmeta ( helmet przechodził na narożniku z szyby do szyby pod kątem, a ta diablica go cap i jeb nim o szybę i było po ślimaku ( ͡º ͜ʖ͡º), następna akcja w jej wykonaniu, zabiła samca w nocy, same wióry z niego zostały.