Wpis z mikrobloga

Hołownia jest absolutnie perfekcyjnie przygotowany pod każdym względem: merytorki, elokwencji, mimiki i czy tonu wypowiedzi. Widać, że grubi specjaliści go przygotowywali. To idealnie wygładzony produkt o_O
#debata
  • 37
  • Odpowiedz
@Nirin Hołownia to największy pajac sposrod wszystkich kandydatów, nie mam pojęcia jak słabo trzeba być zorientowanym w otaczającym świecie żeby popierać akurat jego. Szymon to taki mały chlopiec, którego miał okazję z nas poznać każdy w piaskownicy w wieku 5 lat który fantazjował o tym jak można przerobić drabinki na podwórku aby zmienić je na szklany dom z mnóstwem atrakcji w środku.
  • Odpowiedz
@jakostobedzie: chyba sobie żartujesz, że w ciągu 6 minut miał powiedzieć coś innego niż hasła i jeszcze najlepiej cały swój program. Jakoś na jego spotkaniach to i godzina mu nie wystarcza, żeby opowiedzieć o wszystkich swoich pomysłach i sposobach ich realizacji
  • Odpowiedz
Teraz masz takiego ulizanego kukiza, który mówi ci jak ksiunc z ambonki, jaki to on jest niby taki "bezpartyjny i nikt (poza tvn i nieznanymi mocodawcami) za nim nie stoi".


@tellet: jak ktoś pieprzy takie głupoty to widać że kompletnie nie na pojęcia o czym mówi. Hołownia jest #!$%@? przez tvn
  • Odpowiedz
@noorey: Hołownia zaraz po debacie zrobił live na swoim profilu w którym powiedział, że Duda faktycznie powołał kogoś do komisji tylko że ta komisja jeszcze nie zaczęła działać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba myśleć trochę szerzej i zauważać, że wszystko będzie brzmiało dobrze, jeśli się to ładnie ubierze w słowa.

@KobyleCaco: @peetee: @Fichtner: @Totenburg: Panowie, nie jesteście przygootwani do rozmowy na temat Szymona
  • Odpowiedz
konkrety są takie, że podbiera elektorat szurom (a konkretniej tak się szurom wydaje) więc cisną


@chomikgumiok: Coś w tym jest xD. Gdyby nie Hołownia, to głosowałbym najpewniej na narodowy populizm w postaci Bosaka bo z całej stawki on się najmniejszym złem na tym stanowisku wydaje.
  • Odpowiedz
produkt marketingowy super, ale dalej bez pojęcia o polityce i merytoryki


@jakostobedzie: Ale prezydent w Polsce pełni głównie rolę reprezentacyjną. Nie musi mieć jakiegoś szczególnego pojęcia o polityce żeby ocenić czy ustawa jest dobra czy nie - jak dla mnie to w sumie nawet lepiej, że nie ma zaplecza, bo może dzięki temu pozostać obiektywny niezależnie kto rządzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nirin: Kieruje 2 fundacjami charytatywnymi pomagającymi właśnie tak jak trzeba - ludziom na miejscu, w tym przypadku w Afryce. Naliczyłem w głowie conajmniej 10 książek, dość konkretnych. Ale oczywiście ignoranci: hehe konferansjer w /mam talent/.
  • Odpowiedz
@Nirin: holownia to nie jest produkt. On zawsze był bardzo merytoryczny w swoich wypowiedziach. Kiedyś słuchałem sporo jego wywiadów, na długo zanim w ogóle myślał być prezydentem i zawsze był dobrze przygotowany, elokwentny, miał bogaty zasób słów i w fajny sposób potrafił przekazywać swoje myśli.
  • Odpowiedz