Wpis z mikrobloga

  • 24
@Naciass Napisała, że nie stać jej na nowe. Zakładam, że te które są na sprzedaż nowe nie są.

Co nie zmienia faktu, że pisząc to prawdopodobnie liczy na spore zejście z ceny.
  • Odpowiedz
że są na sprzedaż i cenę. Normalnie babka pyta czy ogłoszenie aktualne.


@PiszeCzasen: zawsze myślałem, że jak ktoś wystawia coś na sprzedaż na OLX z podaną ceną, to nie trzeba pytać czy jest na sprzedaż i jaka jest cena... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Normalny człowiek, gdyby chciał zapytać czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne, napisałby coś w rodzaju "czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne?".
  • Odpowiedz
no to o to mi chodzi. Że liczy że jej da, tylko nie napisała bezpośrednio ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Naciass: Nie, myślę że pyta czy ogłoszenie aktualne, nie stać je na nowe więc pyta czy używane sprzedawane jeszcze można kupić.

Po prostu napisała to w niejasny sposób.
  • Odpowiedz
  • 2
@siwy-vip jedyny błąd jaki ta pani popełniła to nadmiernie się rozpisała. Może rzeczywiście szukała używanych mebli a Twoje idealnie pasują do jej kuchni - podjarała się że w końcu je znalazla i się trochę rozpisała, co nie zmienia faktu że najprawdopodobniej jest zainteresowana zakupem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@siwy-vip: Przygłupy z wykopu niepotrafiące czytać ze zrozumiem, myślące, że są jakąś intektualną niszą jak zwykle pokazali na co ich stać. Nic niezwykłego. Kobieta, dziecko to słowa które nigdy nie staną w koligacji z ich przegrańczą osobą, więc od razu piana na pysku, klapki na oczach i chaotyczny atak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siwy-vip: no skoro prosi żeby napisać jak będzie można kupić, to napisz że można kupić. Naprawdę musisz pytać o takie rzeczy na publicznym forum?
  • Odpowiedz