Wpis z mikrobloga

Cześć. Śpieszę z aktualizacją.

Nadal używam Polaris Nr 9, jednak zamiast 5 psiknięć tylko 3. Jest to związane z tym, że nie można nigdzie dostać Polaris 9 lub 10 więc oszczędzam produkt licząc na dostępność. Jeśli nie będzie to możliwe, zakupię Polaris nr 11. Źle to wygląda - bo zamiast regularnego leczenia tym samym produktem, zmieniam je średnio co miesiąc.

Wspominałem o tym, że chcę dostać receptę na Dutasteryd. Niestety nie udało się, trafiłem na dermatologa, który przy NW5-NW6 a może nawet już NW7 chciałby najpierw stosować wcierki bo leczenie Finasterydem to jest dopiero "potem" xD Straszne głąby z tych naszych lekarzy. Dlatego też zakupię produkt z nieoficjalnych dystrybucji.

Włosów jest coraz więcej. Te z tyłu głowy zagęszczają się bardzo dobrze i "dorasta drugi włos", te bliżej języka nabierają objętości. Rosną nadal włosy na zakolach i poprawia się linia. Jestem zadowolony.

Dalej stosuję Finasteryd. Od jutra rozpoczynam rolowanie głowy igłami o długości 0,5mm. Następnie przejdę na 1mm raz na 2-3 tygodnie. Co 3-4 dzień roluje głowę 0,2mm.

W planach mam zakup kolagenu jako maskę nakładaną na 20 minut.
Wróciłem na siłownię (ciężary), mam nadzieje, że nie przyniesie to negatywnych konsekwencji.

#lysienie
#szklistywalczyzlysina
szklisty - Cześć. Śpieszę z aktualizacją.

Nadal używam Polaris Nr 9, jednak zamias...

źródło: comment_1592479075SJi5c6TOFCClksvla9owI3.jpg

Pobierz
  • 23
@vieniasn: Już to policzyłem ;) Czy opłacalne dla portfela - nie do końca.

Miesięcznie
1. Nizoral - 30zł.
2. Żel Saba - 180zł / 3msc = 60zł
3. Nezyr tabletki 28 sztuk - 92zł
4. Minoxidil (Polaris nr 9 - 170zł, Polaris nr 10 - 260zł) - średnio 215zł miesięcznie.
4. Czas na mycie szamponem i wcieraniem - 14h.
5. Czas na nakłuwanie skóry głowy - 2h.

Razem 397zł miesięcznie wydatków
@szklisty No właśnie. Tutaj nie masz pewności czy potem znowu nie wypadną. Przeszczep pewnie wyjdzie finalnie taniej. Można się też pogodzić i zostać łysiakiem (to polecam najbardziej). Każdy robi co lubi, ja życzę powodzenia. Ciekawiło mnie tylko jakie to są koszty i jednak spore
@szklisty: hej tez myslalem o tym Finasterydzie wlosy mam ok tylko zakola slowianskie. Poczytalem o tym wydaje mi sie straszny syf lista skutkow ubocznych mnie przeraza nawet jest chyba cos takiego jak Finasteryd syndrom ludzie sie latam nie moga psychicznie i fizycznie po tym pozbierac,,, Jaka jest twoja opinia ??
Po co wam to? Mam 20 lat, gęste włosy, ale zakola jak #!$%@?. Przestałem się przejmować, różowa mi mówi, ze z włosami i łysy wyglądam dobrze, jakbym miał coś z łbem robić, to tylko przeszczep. Ale za ta cenę to bym sobie wolał uturbic moja beemwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)