Wpis z mikrobloga

Jedną z rzeczy na którą zwracam największą uwagę jest zapach dziewczyny. Czasami kiedy gdzieś przechodzi i czuje orzeźwiający, kwiecisty zapach od razu szeroko otwieram oczy i patrze co to za niewiasta się pojawiła. Po prostu tak mnie to pociąga, że taka ładnie pachnąca osoba natychmiast dostaje u mnie +2 do atrakcyjności.
Pewnie sami mieliście/miałyście tak że ktoś pięknie pachniał i zastanawia mnie czy te osoby uzyskują to kąpiąc się w jakiś specjalnych, intensywnych mydłach/płynach, czy to wszystko tylko zasługa perfum?
Czy jest jakiś odpowiednik tych kosmetyków (rzecz jasna oprócz standardowych perfum) dla mężczyzn?
#rozowepaski #niebieskiepaski #perfumy #kosmetyki
  • 40
@KapiBara1337: Dobre perfumy i tyle wystarczy. No są żele pod prysznic a nisza to często unisex i są i balsamy, mgiełki do włosów, olejki. Ja myje się po prostu zwykłym mydłem, albo bezzapachowym żelem pod prysznic, wrzucam dobry antyperspirant Vichy i dobrej jakości perfumy. Nie trzeba od razu iść w zapachy za 800 zł, chociaż ja dostaje akurat najwięcej komplementów za nisze. Nie bój się popsikać bardziej niż wydaje ci się