Wpis z mikrobloga

#kielce #motoryzacja #policja mam nadzieję że to już ostatni wpis nt. Kradzieży audi - podczas składania zawiadomienia policja dostała cynka że złapali złodzieja który jechał ul. Jesionową, wyjęli go z samochodu na środku jezdni i zabrali na komisariat (niestety nie widziałem mordy) , auto oczywiście znów na innych blachach, przez jakieś 2 godziny trochę spowalniało ruch także proszę o wybaczenie ( ͡º ͜ʖ͡º) gruz już zabezpieczony - tym razem dużo lepiej niż poprzednio, najbardziej cieszy że udało się złapać winowajcę i pewnie czekają go przymusowe wakacje :D pic rel z dzisiejszej akcji
Szacun dla policji że tak szybko udało im się złapać sprawców.
źródło: comment_1592585840P62Q9vCPFQ2323WDD08YhS.jpg
  • 124
@szpinag szczerze mówiąc to pewnie duzo nie dostaną ale jak już ich złapali to może wyjdą kolejne "kwiatki" i coś im jeszcze przybiją. Za moje auto będą sądzeni z artykułu 289 kk czylli Krótkotrwałe użycie pojazdu mechanicznego (art. 289) § 1. Kto zabiera w celu krótkotrwałego użycia cudzy pojazd mechaniczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@endriu92: Kurde dziwna sprawa, kiedyś na jeden ulicy w Świdnicy ukradli dwie takie same A4 B6, wiadome- na części. A dziś 80 ¯\_(ツ)_/¯
Żeby to było RS2 hmmm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@endriu92: A to immobilisera nie miał ? Kurde bo to trochę utrudnia sprawę. Szkoda tylko, że jeśli dojeżdżałeś nim do pracy to na długi czas w ciemnej dupie będziesz. A z taką starte nikt nie odda
@endriu92: jak wygląda wgl odebranie auta z policji?

Dzwonią dobra, jedziesz, jak weryfikują, że to twoje jeśli ma zmienione blachy poVIN? Od razu wracasz nim na kołach czy jak? :D
@jmuhha ja pojechałem na miejsce akcji, ustawiłem się za moim autem i czekałem az skończą procedury, robili zdjęcia, zbierali odciski, pytali co jest nasze a co złodzieja, po wszystkim odpisujesz protokół przekazania pojazdu, dają ci kluczyk i jedziesz :ad
Za pierwszym razem sprawdzaliśmy po Vin - bo złodzieje tak bardzo go zdomyfikowali że nie było 100 % pewności że to właśnie ten.