Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam niepotrzebny router od internetu LTE z #play, który został mi po zakończeniu umowy z nimi. I teraz pytanie, co mogę z nim zrobić? Jest jakaś szansa, że przyjmą mi go w jakimś lombardzie albo ktoś mógłby go potrzebować? Chcę się go pozbyć, bo mi już nie będzie potrzebny, a sprzęt jest w dobrym stanie i mógłby chyba jeszcze komuś posłużyć. #mirkopomusz #kiciochpyta #router #lte #internet #cozrobic
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atinay: Wielu operatorów udostępnia swój sprzęt na czas umowy. Po jej wygaśnięciu się go zwraca. Stąd lepiej zajrzeć do umowy, ew. podpytać na infolinii by się potem nie okazało, że dorzucą Ci pokaźną karę za niezwrócony sprzęt. Jeśli zaś sprzęt masz na własność, wtedy możesz go opylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Epicwins: w całości sprawny, jest nawet kabel sieciowy, którego nigdy nie użyłam. Jeśli pasuje Ci paczkomat to za 30 zł razem z wysyłką jest Twój
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mourise: o tym już się upewniłam. W umowie mam zapis, że sprzęt jest mój, nawet po wygaśnięciu umowy. Potwierdzałam to nawet na infolinii i na czacie, bo nie wierzyłam
@Atinay: Pytałem o model, żeby było wiadomo ile to warte jest. Akurat B310 to bardzo podstawowy model ma tylko LTE cat 4 więc bez agregacji pasm, i samo wifi 2.4 GHz oraz jeden port LAN. Myślę, że za 5 dyszek to spokojnie by poszedł.