Wpis z mikrobloga

Cześć,

Czy ktoś z Was spotkał się z aplikacją, która generowałaby kody QR po najechaniu na które użytkownik logowałby się do zabezpieczonej loginem i hasłem strony? Tak, aby można było wygenerować oddzielny kod QR dla każdego loginu oddzielnie.

#programowanie
#html
  • 7
@keton22: Bardzo fajne rozwiązanie ślicznie dziękuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety z tego co czytam(?) trzeba mieć zainstalowaną Apkę na telefonie. Mnie chodzi o proste rozwiązanie do zaproszeń do logowania się na stronę, która jest zabezpieczona hasłem. Tak abym mógł nadać uprawnienia użytkownikowi, a jednocześnie on mógł się zalogować na nią bez żmudnego wpisywania hasła i loginu. Tylko za pomocą zeskanowanego kodu QR.
@trzynastka: no to w takim razie faktycznie to nie do końca to. To jest bardziej uniwersalny zamiennik loginu i hasła na wielu stronach. Tożsamość użytkownika jest w formie appki na komputer albo telefon. ale z tego co się orientuję projekt jest open source, może uda ci się "pożyczyć" samo generowanie kodu.
"pożyczyć" samo generowanie kodu.


@keton22: Dzięki, będę szukał, póki co nie widziałem czegoś podobnego dlatego się podpytuję. Login i hasło mogę wprowadzać ręcznie. To jest tylko trochę ponad 100 użytkowników.