Wpis z mikrobloga

Od wczoraj jestem w Chorwacji i sporo osób pisało i pytało jak wyglądała droga oraz jak to wygląda tutaj na miejscu.

W wolnej chwili mogę wszystko usystematyzować i napisać bardziej szczegółowo. Jak kogoś to interesuje to proszę zaplusować wpis poniżej.

W skrócie to droga lepiej niż myślałem, nie było mierzenia temperatur i sprawdzania jakichś rezerwacji, itp. Na miejscu wszystko tak jak dawniej, w maseczkach tylko pracownicy w sklepach, na ulicy prawie nikt.

Widać, że Chorwacja mocno oberwała po tyłku bo na campingu bardzo niewielu ludzi, nie spotkałem jeszcze żadnych polaków, a jak tu byłem rok temu w niższym sezonie to pierwszego dnia kilka osób napisało na instagramie (przez charakterystyczny samochód).

#chorwacja #podroze #podrozujzwykopem #wakacje #roadtripbus i trochę ukryte #pokazmorde
MG78 - Od wczoraj jestem w Chorwacji i sporo osób pisało i pytało jak wyglądała droga...

źródło: comment_1592729065En8udS0WtenalOijkS5vnF.jpg

Pobierz
  • 77
@Mzil: używają ich jako maski pod respirator i jako maski przeciwwurowej w szpitalach, zamiast fajki masz łącznik do filtrów od respiratora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: powiedz jak jechałeś, jakieś info co z Czechami? Jedziemy busem za 2 tygodnie i myślimy jak jechać do Splitu, a w zasadzie na wyspę Solta. Euro wymieniałeś na kuny na miejscu? Jakieś obostrzenia na miejscu? :)
@MG78: Te maski (przynajmniej tanie konstrukcje) nie są zbyt bezpieczne . Mają dużą objętość i nie wentylują się w 100% przy każdym wydechu, przez co w środku zalega coraz więcej CO2. Po 15 minut pływania masz zadyszkę jak po maratonie. Jak wpadniesz w kłopoty kawałek od brzegu to możesz nie mieć siły na ratowanie się. Najtańsza fajka do snorkelingu jest lepszym i bezpieczniejszym wyborem.