Wpis z mikrobloga

Venomik zaprasza na planszówki, podejście ósme. Ostatnio się nie idalo, za duzo osób wypisalo się na koniec, ale moze uda sie tym razem.

Termin: sobota, 27 czerwca, godzina 17. 00. Oczywiście Poznań.

Tym razem najchętniej spotkałbym się na coś mniej imprezowego, a coś trochę poważniejszego i większego (ale też bez przesady, żadnych kobył, gdzie zasady mają 40 stron). Tak na 4-5 osób wtedy.
Ale jeśli będzie więcej zainteresowanych to spokojnie można rozważyc przejście sie do pubu i zagranie w większą ilość osób - więc też spokojnie dawajcie znać jeśli jesteście chętni.

Jeśli mówimy o grze poważniejszej to najchętniej u mnie - wtedy gwarantuję jakieś słodkie czy słone przekąski, napoje, trochę alkoholu, na pewno się dogadamy co kto lubi.

Listę posiadanych gier wrzucę w komentarzu. Jeśli ktoś chciałby zagrać w coś innego - zawsze można przynieść albo dać znać, może uda mi się zdobyć/kupić grę do piątku.
Zasady będą tłumaczone na miejscu.

W co najchętniej bym zagrał: Too many bones*, Tzolkin*, Legendary Marvel*, Mystic Vale*, Spirit Island, Steampunk Rally, Kosmiczne spotkania (do gier z gwiazdką posiadam dodatki)

#venomikzapraszanaplanszowki #poznan #planszowkiwpoznaniu #grybezpradu

Wiem, że spamuję całą Polskę ostatnim tagiem - ale wrzućcie pierwszy na czarną, używam go tylko do wołania ludzi na spotkania planszówkowe.

wołam
@Taiffun @gorzka @Marpop @Limonene @cebulepotargalwiatr @agdybytak @tVoreQ @monika_90 @mudmen @kwasitkoo @Qraape @RubelTransferowy @alyaoo: @RubelTransferowy: @Intelroman: @gg_jap: @winster @StefanQ @zojmers @LeonMoczydupa @Aragonn @Przegwin @lukaszpatula: @Ghuleh: @MakuZo: @lukaszpatula:
  • 32
7 cudów świata: pojedynek
Alchemicy
Claustrophobia (stara wersja)
Tajniacy
Colt express (+ kilka botów jako dodatki)
Kosmiczne spotkania
Cyklady
Czerwona planeta
Decrypto
Descent
Pupile podziemii
Eldritch Horror (+ kilka dodatków)
Zaklinacze (+ dodatek)
Ucieczka
Ewolucja
Galaxy Trucker (czyli Ciężarówką przez Galaktykę)
Ghost stories
Gra o tron
Gloomhaven
HellGame
Herbalism
Rój (z dodatkami)
Imhotep
Osadnicy: narodziny imperium
Legendary Marvel (+ sporo dodatków)
Władca pierścieni: konfrontacja
Mage Wars: Arena
Posiadłość szaleństwa
Mystic Vale (+
via MirkoListy / WykoEvent
  • 1