Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki jak się wkur...łem na Samsunga... No i skończyła się przyjaźń i czas już definitywnie przejść na "drugą stronę mocy" za jakiś czas. Obecnie mam Note 10+ i do tego MacBooka więc zamiast skakać po androidach postanowień, że przejdę już całkowicie na Apple. Szukając czegoś już nie za miliony monet pomyślałem o trzech telefonach:

iPhone 7 Plus

iPhone 8 Plus

iPhone XS Max


Która wersja najkorzystniej? W sumie domyślam się, że XS ale coś przemawia za tymi starszymi?
Warto czekać na premierę nowych iPhonów żeby XS Max spadł z ceny i jeśli tak to ile może spaść? Jakieś mankamenty główne manna które uważać?
#iphone #bojowkaios #bojowkaiphone #bojowkaapple #apple
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dworcowa: wiesz kwestia tego, że chyba IPS będzie mnie drażnił. Note 10+ pomimo wad i mojej irytacji to jednak jest bestia wydajnościowa i nie chce schodzić w dół. Przyjaciel ma zwykłą 7 i jak dla mnie wszystko niby fajnie ale nawet ten brak indukcji irytuje. Myślę, że 8Plus to takie moje minimum ale jak wspominałem IPS
@ParanoidBumblebee: Xs Max najlepszy z tych co wymieniłeś, 11 też byłaby bardzo fajna - ale to jedynie w sytuacji kiedy nie przeszkadza ci brak ekranu OLED i wolisz szerokokątny obiektyw od teleskopowego (oraz zdjęcia nocne)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oastry: Kurde właśnie myślę, że ekran by mi przeszkadzał. Szeroki kąt w moim note używam bo używam ale to tak częściej do zabawy niż czegoś sensownego. A na jakieś szczególne mankamenty XS Max się nastawiać? No i czy warto czekać do premiery nowych iPhonów - spadnie wtedy jakoś cena odczuwalnie tych?
A na jakieś szczególne mankamenty XS Max się nastawiać? No i czy warto czekać do premiery nowych iPhonów - spadnie wtedy jakoś cena odczuwalnie tych?


@ParanoidBumblebee: mankamentów właściwie nie ma, cena raczej mocno już nie spadnie - najwięcej spada cena modeli z poprzedniego roku, czyli jak wyjdzie 12 to spadną ceny 11
@ParanoidBumblebee: lepiej XS. Po premierze cena 11 i 11 Pro spadnie, XS wzrośnie, muszę tłumaczyć czemu?

Bo wycofają ją z produkcji. Tak było z cenami 6s, 7, SE, 8 przy okazji zakończenia produkcji tychże i premiery dwie generacje nowszych modeli. Wszystko po to by klient który wahał się czy kupić 8 czy XS wybrał XS którego cena spada a nie 8 którą przestają produkować. Oczywiście zapas magazynowy sprzedawców i tak się