Wpis z mikrobloga

Z kumplem od dłuższego czasu latamy na CBR i szukamy jakiegoś fajnego miejsca we Wrocławiu/okolice Wrocławia, żeby pouczyć się wheelie. Nie jesteśmy fanami takich wygłupów na drogach więc szukamy jakiegoś fajnego miejsca/placu/odcinka nieczynnej drogi, żeby nikogo (oprócz siebie) nie narażać. #motocykle #motomirko #motowroclaw #wroclaw Z góry dzięki za pomoc :)
  • 7
@moxie daj ludziom z Maślic i Pilczyć żyć. Sam jeżdżę na moto, oraz mieszkałem koło stadionu. Upalnie swoich super sportów wieczór w wieczory jest w #!$%@? uciążliwe.

@Robciuk z taką stricte zamknięta droga to może być problem. Ja co prawda nie wheelie ale lekko doskonaliłem jazdę na równoległym odcinku do S8 w okolicach łącznika Długołęka. Drugim takim miejscem były drogi wewnętrzne w parku prologis V w nowej wsi wrocławskiej ale miałem pierwszeństwo
@Robciuk: Nie wiem, jak bardzo szerokiej drogi potrzebujesz, nie jeżdżę na motorze, ale po drodze do lasu rędzińskiego wzdłuż AOW leci taka niewielka techniczna droga, po której nikt nie jeździ (a jak jeździ, to widoczność jest dobra), kończy się też niewielkim placykiem - podrzucam, bo może wystarczy. Jest tam Street View, więc możesz obczaić sobie z domu, jak to wygląda. https://goo.gl/maps/TVL8nACRgNeuKZWs6