Wpis z mikrobloga

@Ballabird: @feelbeats: ja się totalnie nie będę spierać z waszym reserachem i wiem ze propaganda i tak dalej ale osób o podobnym nazwisku może być pare to raz a dwa ze ja jestem studentka medycyny i tego chłopaka kojarzę z zajęć blondyn, Amerykanin taki niezbyt rozgarnięty ale nie jestem w stanie stwierdzić czy to ta sama osoba na filmiku co mówi do trzaskowskiego ale jak z nim rozmawiałam to slychac
@cytrynooowaaa: Oczywiście, że może istnieć więcej osób o tym samym nazwisku, jednak jest ono na tyle unikalne, że bez problemu dałoby więcej wyników na temat konkretnej osoby, choćby w małych publikacjach czy skończonych szkołach, a tego brak. Możesz powiedzieć gdzie studiowaliście, żeby można było potwierdzić, że człowiek o takim nazwisku studiował na konkretnej uczelni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzaskowski coraz bardziej mi imponuje, ma chłop jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem uczulona na tak spolszczony american accent, sama jestem tłumaczem po anglistyce, pracuje nad akcentem od 20 lat (jako samouk, bo na uczelniach tego nie uczą) i po prostu nie mogę tego słuchać....Jeśli to naprawdę troll z TVP to nie wiem, co za debile tam pracują, wystawiając takiego pajaca jako „amerykanina”. Mój pies lepiej by udawał
@trogatelnaya_raduga: Pseudo Amerykanin po zarzucie Czaskoskiego że nie ma murricańskiego akcentu odpowiada "Dziękuje Pan też nie" no chyba normalne skoro jest Polakiem. Mimo wszystko akcent Czaskoskiego brzmi dużo lepiej niż tego randoma
@GordonL: Ziomusiu mam życie poza piwnica i nie śledzę z wypiekami każdego wpisu. Napisałeś powyżej i zem ślepy wiec się grzecznie pytam gdzie do #!$%@? powyżej a ty mi już z pisem wyjeżdzasz.
Paranoje masz jakieś czy gumka w majtkach pije?
@feelbeats: Na uniwersytecie medycznym w Białymstoku i on chyba na english division ale No ciezko mi powiedzieć z filmiku czy to ten sam człowiek bo to tez było pare lat temu ale widze ze mamy wspólnych znajomych na fejsie ale uważam ze miał akcent a na filmiku tego nie slychac a tez nie chce się upierać przy swoim zdaniu bo poprostu nie jestem pewna na 100% i siać zamętu ale tez