Wpis z mikrobloga

@trogatelnaya_raduga: @cytrynooowaaa: okej, kolejna chwila na szukanie - jest taki student na UMB, był nawet częścią koła naukowego, dodatkowo znalazłem również stronę na Whitepages potwierdzającą niejako informację o pochodzeniu. Wygląda na to, że pan Luke może być mimo wszystko legitną osobą - co może trochę negowałem w poprzednim komentarzu, niemniej jednak zabrakło mi informacji o uczelni, która pozwoliła na dalsze sprawdzanie. Wniosek jest jeden - mieszkając w Białymstoku łatwo
  • Odpowiedz
@LukaszN: No i Kolonko dalej tam chyba mieszka i może o sobie mówić Amerykanin (bo chyba ma nawet obywatelwstwo) a tutaj? Typ który wyjechał do szkoły może na jeden rok i wielki Amerykanin nagle z niego że nazywa siebie Amerykaninem? No i ten akcent, oni nawet nie zdają sobie sprawy że tam jak w Polsce co stan to inaczej mówią. A tutaj słychać typa wyuczonego w Polsce który może rok uczył
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga: pomijam zalosne podszywanie sie typka, ktore byc moze nawet w USA nie byl, ale uwierz mi, ze sa Polish-Americans, ktorzy spedzili w USA 30 lat i nadal maja polski akcent. Generalnie ocenianie po akcencie jest slabe i bodaj tylko w polsce sie takie cos praktykuje.
  • Odpowiedz
@BrockLanders: Tak miesiącami, to po #!$%@? Kidawa startowała jak już myśleli o Trzaskowskim? I to jeszcze prowokacje w tak słabym stylu Tusk planował od paru miesięcy.
@AlwaysAbroad: Jasne że mają ale to ci co ciągle obracają się w swoim gronie, przez co język obcy nie jest im aż tak potrzebny, znać znają ale to tyle. Tutaj typ nawet miał problemy z właściwym określeniem prezydenta Warszawy.

A sama jego riposta to
  • Odpowiedz