Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 46
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:01, Poniedziałek, 22 czerwca 2020. Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana. Słońce wstało dziś o 04:11. Świecić będzie 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:23, ale gwiazd można wypatrywać od 22:21.
  • 53
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry!
Koniec żartów, po oddziałem weźmy się do pracy albo nauki czy jak kto woli odpoczynku. Pysznego jedzenia i trunku przy tym odpowiednio dobranego i smacznego.
Dużo siły na cały tydzień. Miłego dnia. Hej!
Dzisiaj jako ciekawostkę Rote Gitarren ( ͡°( ͡° ͜
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: i reszta ()

Dzień dobry kochani! Dzisiaj troszkę później bo wyjszło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Miłego tygodnia Kochani Wam życzę :-)
Tutaj w końcu pada, można normalnie oddychać w tym miejskim betonie.

Btw. Zna ktoś jakąś dobrą maść na naciągnięte mięśnie/stan zapalny? Ostatni
Dżem dobry,
cóż za subtelna gra słów @algus
@Pjotsze na zapalenie mięśni dostałam kiedyś Traumon, tylko jak się nim posmarujesz to uważaj bo nie można wystawiać tego na słońce z tego co pamiętam powoduje przebarwienia. Do tego brałam tabsy Appo Napro, to już jest na receptę na pewno. Nie jestem pewna czy maść też nie jest na receptę, ale na e-konsultacji powinieneś dostać bez problemu.

Udanego dnia wszystkim!
https://www.youtube.com/watch?v=1V_xRb0x9aw

@smutny_kojot: @
@slabehaslo Panoramix jest druidem i nie walczy, dlatego też nie łyka magicznego napoju. A Obelix w części Asterix i Kleopatra w piramidzie raz łyknął, mimo że gdy był mały wpadł do kotła z magicznym wywarem i ten na niego działa cały czas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Pjotsze tak wiem my obaj i @
źródło: comment_1592825263ZhpWiZHKjldHrhucInSuxR.jpg
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Fizjowypok: i reszta ()

Kochani mam ogromną prośbę o wypełnienie tej ankiety. Ze znajomymi musimy zrobić model i potrzebujemy do niego dane.
@slabehaslo: kusi mnie teoria o efekcie placebo magicznego napoju, o którym wie panoramix i dlatego na niego nie działa. Cała reszta to zwykłe wmawianie ludziom, że ten napój jest magiczny. Wiem, że oni często bez pomocy druida próbowali odtworzyć recepturę i nie wychodziło ale może właśnie o to chodzi. Musi smakować w określony sposób żeby działało bo inaczej nie wierzą.
@slabehaslo o cię piorun!:
Kociołek Panoramixa to drink, który obrósł legendą wśród studentów. Dlaczego? To proste: jest łatwy w przygotowaniu, ekonomiczny i tani. A czy smaczny i do końca bezpieczny? Na ten temat zdania są podzielone. Z tego też powodu tekst ten ma jedynie formę informacyjną, w żadnym wypadku nie zachęca do przyrządzania drinka z napojem energetycznym.

P

Rzeczy, których potrzebujesz
1 litr wódki, 3 piwa (najlepiej mocne), butelka taniego wina musującego,
@mobutu2: słuszna uwaga, po choinkę się spieszyć.
@wynalazek_one: zgadza się - to już przyznane publicznie, że jesteśmy w grupie starszyzny :p
@algus ankieta poszła, u mnie zawsze duże zakupy raz na 3 tyg.
Bardzo mi było smutno jak Tesco 24h zlikwidowali do 23.00 bo święty spokój był robiąc zakupy po północy.

Jest radość - dostałam zielone światło na szalony urlop 3 dni w lipcu :D
@micke: @wynalazek_one: @kolorowe_skarpetki: @bolorollo: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @Shiffty: @AllGoesWrong: @TomTailor100: @TullamoreD: @Dziesion: @Fizjowypok: @algus: @Pjotsze: @Wejszlo: @Sikorka2017: i pozostali kłaniam się rychło w czas, mam nadzieję, że dzień minął wszystkim dobrze. Ptaszki ćwierkają, słońce wyszło akurat na popołudnie po pracy. Obowiązkowo truskwy kupione od miłej pani po drodze do domowego zacisza. Kupujcie/zbierajcie truskaweczki i spożywajcie w dowolnej
Trzymajta mnie i niebieskiego, poniedziałek postanowił nas #!$%@?ć (°°

Miałam jutro się pakować w pracy, z polecenia kierowniczki. Taki #!$%@?, zadzwoniła po 17, że jeden z zakładów, któremu robiłam ostatni miesiąc analizy, zażyczył sobie kolejnych, na jutro (°° mimo że było mówione, że próbki pojadą już do innego labo i będę miała
@wynalazek_one: szukałeś w księgach zaklęć studenckich? :D
@Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: a co powiecie na to? Nie mam pewności, ale z tego co pamiętam, nawet kropla napoju czyniła cuda
@omi-omi: spokojnie, to dopiero poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sikorka2017: to pewnie masz niezły plan na te 3 dni ( ͡º ͜ʖ͡º) w sumie gdyby łączyły się z weekendem to wychodzi
źródło: comment_1592847638OX0h5h5VargkB9uAMHundb.gif