Wpis z mikrobloga

Parawan wydzielający 100 m2 to już nie estetyczny problem jego "widoku

Czujesz tę subtelną różnicę czy mama cię upuściła na głowę jak byłeś mały?


@instalacja: czy ty jesteś #!$%@? upośledzony? nigdzie nie napisałem, że odgradzam sobie 100m2 plaży. Mówię tu o otoczeniu swojego ręcznika i rzeczy parawanem a nie o zagarnianiu połowy plaży dla siebie
Cieszę się, że zwróciłem twoją uwagę na konieczność uważnego czytania tego co się komentuje.


@instalacja: jedyne na co zwróciłeś moją uwagę to ta kłódeczka na twoim profilu. Jesteś niedorozwinięty. A na zdjęciu OPa raczej nie ma 100m2 odgrodzonych parawanem. Przestań robić z siebie idiotę
jedyne na co zwróciłeś moją uwagę to ta kłódeczka na twoim profilu. Jesteś niedorozwinięty


@Fanatyk_Wedkarstwa: Mocne słowa jak na kogoś, kto ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Myślę, że przeżyję ten cios. Buziaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@instalacja: tak, jeśli możesz to narysuj ponieważ, twojej mądrości nie dorastam do pięt mędrcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) opanuj sie to że jedna czy dwie osoby używają źle parawanu to nie znaczy że należy atakować całe środowisko parawanowe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fajnie też by było jakbyś nie obrażał ludzi w internecie, wszelkie twoje ataki to próba wybicia się ponad jakąś pewną określoną
tak, jeśli możesz to narysuj ponieważ, twojej mądrości nie dorastam do pięt mędrcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Positano1: Zawsze podziwiam ludzi tak świadomych swoich ograniczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to nie znaczy że należy atakować całe środowisko parawanowe


@Positano1: A kto atakuje, bo na pewno nie ja - do parawanów (jak już napisałem przecież) jako takich nic nie mam. Mam za to