Wpis z mikrobloga

bo większość używa tego jako przenośny płot


@JankesT97: No i co z tego? Może nie chcę oglądać grubych januszy albo ich dzieci? Może nie chcę żeby ktoś się na mnie gapił jak sobie leżę na słońcu?

przyjeżdżają ludzie z kilkoma parawanami długości po 15m i wygradzają sobie prywatną plażę 50m2

No to już rozumiem...
@Fanatyk_Wedkarstwa: zaczęło się od januszy którzy rezerwowali sobie miejsce na plaży najbliżej wody odgradzając je parawanem albo tworząc takie zagrody za pomocą kilku parawanów, później dosrali się jacyś anty polacy co wyśmiewają wszystko co polskie (a parawan chyba jest typowo polski bo nigdzie nie spotkałem takiego czegoś xd) i tak to się zaczęło. Też uwazam że parawan to świetna sprawa nad naszym morzem mocno wieje i sie przydaje czasem żeby piachem
No i co z tego? Może nie chcę oglądać grubych januszy albo ich dzieci? Może nie chcę żeby ktoś się na mnie gapił jak sobie leżę na słońcu?


@Fanatyk_Wedkarstwa: To nie odwiedzaj publicznych plaż skoro masz takie wrażliwe oczy.

później dosrali się jacyś anty polacy co wyśmiewają wszystko co polskie (a parawan chyba jest typowo polski bo nigdzie nie spotkałem takiego czegoś xd)


@Positano1: Trudno nie wyśmiewać zawłaszczania przestrzeni publicznej.
@Fanatyk_Wedkarstwa: Typie, jest chyba różnica czy mój brzydki samochód po prostu szpeci okolicę na miejscu parkingowym czy stoi na środku skrzyżowania, nie? Parawan wydzielający 100 m2 to już nie estetyczny problem jego "widoku", a zawłaszczanie przestrzeni i utrudnianie korzystania z plaży innym.
Czujesz tę subtelną różnicę czy mama cię upuściła na głowę jak byłeś mały?

Możesz odwiedzać plaże i narzekać, że jest pełno opitych mord i opasłych cielsk, nikt ci nie