Wpis z mikrobloga

@jarezz: na logikę - dofinansowanie ma na celu wymianę starych źródeł ciepła. Budując nowy dom, powinieneś zainstalować nowe źródło ciepła. Nikt rozsądny nie wkłada do nowego domu pieca na węgiel/groszek czy montuje nawietrzniki zamiast rekuperacji.
@seledynowa_panienka to musisz albo bardzo mało zarabiać albo mieć dużo dzieci które Ci dochód obniżają. Ewentualnie masz działalność i byłaś w stanie ukryć koszty. Ten program (czyste powietrze) dla ludzi którzy normalnie pracują i nie zarabiają najniższej się totalnie nieopłacał. Dofinansowanie wychodziło około 15% przy dobrych wiatrach.
widzę, ze nie znasz tematu. Do 15 maja w mojej gminie na każdy nowy dom było 30% od kwoty (m


@seledynowa_panienka: no właśnie w Twojej gminie. Op pytał o program "czyste powietrze" Twój gminny program to co innego. Dlatego napisałem, to co napisałem.
Ale gmina przyjmowała jedynie wnioski - pomagała w wypełnieniu, wszystko idzie do Urzędu Marszałkowskiego i tam jest rozpatrywane. Na 99% to program Czyste Powietrze


@seledynowa_panienka: niestety mylisz się. Wasza gmina mogła mieć jakieś dodatkowe bonusy o których możesz nawet nie wiedzieć. Dla przykładu, wiele ludzi chwali się dofinansowaniami do fotowoltaiki w kwotach 80% i więcej, gmina niby dała. Okazuje się, że wybrane gminy w Polsce mają takie możliwości ale są to
@ksiak: czy ja gadam ze ścianą? Do 15 maja była możliwość dla nowo budowanych domów na dofinansowanie do rekuperacji w 30% niezależnie od dochodów. Nikt nie brał moich dochodów pod uwagę, były owszem wpisywane do wniosku, ale nie mialy wpływu na wysokość dopłaty.