Wpis z mikrobloga

Ze sto lat temu grałem w taką grę flashową polegająca na pływaniu takim stworkiem w ocenie i połykaniem innych mniejszych stworków. Z czasem nasz stworek robił się coraz większy i mógł pochłaniać również coraz większe stworki, a jak nadział się na większego od siebie, to zaczynało nas "ubywać". Wydaje mi się, że gra była na jeja.pl, jednak jak teraz to przeglądam, to jej nie widzę nigdzie :(

Ktoś wie, co to mogło być?

#kiciochpyta #gry #gryprzegladarkowe
  • 6
@sebusik Powiesz coś więcej? Jak wyglądały te stworki? Jaka kolorystyka? Gra dla dzieci czy raczej "starszych"?

Wątpię czy teraz coś znajdziesz, strony z flashowymi gierkami są zawalone jakimś syfem i grami robionymi w 30 minut z assetów i losowego klikania w klawiaturę.
@KwadratowyPomidor2: Zasady dokładnie takie same, tylko tam to było pod wodą i szata graficzna po prostu była ładniejsza.

@ozik666: Na pewno nie - jak wspominałem wyżej - to była flashówka.

@q_______p: Kurcze nie wiem, co mógłbym powiedzieć więcej - z tego co pamiętam, to miała bardzo ładną oprawę graficzną (przypomniało mi się o niej przy okazji oglądania ostatnio filmu SciFuna - Życie w kropli wody https://www.youtube.com/watch?v=lSuIuUT4qKs, gdzie niektóre ujęcia