Wpis z mikrobloga

Co tam u was dzisiaj?
U mnie wjechał Lalique Hommage a L'homme. W cieplejszej aurze otwarcie bardzo przyjemnie zdominowała bergamotka. Zobaczymy jak rozwinie się dalej.
#perfumy #sotd
  • 51
  • Odpowiedz
@ZnubionekFan: jak ci się nosi instant crush? Na mnie bardzo słodko wybrzmiewał. Wanilia i słodycz, i tak aż do długo trwał by na sam koniec stać się fajnie wytrawny/dymny
  • Odpowiedz
@brrrum: Dopiero druga godzina. Owszem, jest słodki, ale nie na tyle, żeby mnie zmęczyć. Jeżeli słodziaki to zazwyczaj unikam ulepów i idę w ambrę, ostatecznie nieprzesłodzoną wanilię. Tutaj umilają mi klimaty waty cukrowej, gumy balonowej. Pierwszy test, zatem nie wiem co się stanie dalej.
  • Odpowiedz
@brrrum:
Amouage Memoir.
Jestem nim zachwycony i nie potrafiłem czekać dłużej, żeby go użyć. Obawiałem się, że zapach mnie zgniecie ale jest zaskakująco hmmm.... lekko? To chyba złe słowo w tym przypadku. Mięta nadaje tu pewnej świeżości na tle cięższych składników. Przy teście nadgarstkowym otwarcie wydawało mi się trudne i ulotne, za to później było tak jak lubię, jednak w teście globalnym wypadł znacznie lepiej. Jest lżej, wyraźniej czuć ewolucję zapachu
FELIX90 - @brrrum: 
Amouage Memoir.
Jestem nim zachwycony i nie potrafiłem czekać d...

źródło: comment_15928971154Za6egvxaOBXQEQYF5PHLA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz