Wpis z mikrobloga

  • 4
@Thachi: wiesz, tylko też trzeba oczywiście reagować biorąc pod uwagę, że kobieta to kobieta. nie lać żeby się krwią zalała ale pokazać, że nie ma szans i upokorzyć jak za bardzo skacze. co innego z facetami, wtedy leje ile sił w rękach, chociaż też wolę psiknąć gazem i sobie pójść bo przemoc jest dość prymitywnym sposobem rozwiązywania konfliktów. :P

@GrindujTopy: jak się skacze do silniejszego, to trzeba liczyć się z
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: hahah, i ten fikoł na końcu o glebe :D piękne to było
@starabialkaniemajajka: "prawdziwy facet nie uderzy kobiety" to hasło prawdziwych le spermiage pantofeln, no sorry, agresja to agresja, jak ktoś atakuje to niech liczy się z obroną, płeć nie ma tu nic do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: a potem się obudziłeś w osranych cottonwordach. Kozaki z gazem. Jakby mi facet na ulicy gaz wyciągnął, jeszcze jakaś #!$%@? typu damski bokser to bym mu go wsadził w dupe i wypryskał całość.
Facet z gazem to gorsze niż facet z torebką. Od razu wiadomo, że ciota do bicia co się boi własnego cienia
  • Odpowiedz
@sralpies: hahaha chciałbym na ciebie trafić kozaku internetowy. pięknie byś kwiczał jak większość Sebixów „aaa #!$%@? #!$%@? cię” a ja bym cię w tym czasie mógł skopać jak worek. chyba nigdy gazem nie dostałeś pecie, poza tym na pięści bym cię pewnie pokonał, tylko gaz jest właśnie na takich debili, aby sobie rąk nie brudzić. :)
  • Odpowiedz
Mimo ze jestem kobieta to uważam ze bardzo dobrze ze jej oddał. Co to jest za zasada ze kobieta może a facet nie? Tym bardziej ze pierwsza rzuciła się z łapami. Good job
  • Odpowiedz
#!$%@? ile tu jest nienawiści do kobiet. Większość stad to powinna być zawijana na przymusowe leczenie. Musicie być strasznie skrzywdzeni i nieszczęśliwi


@sralpies:
<nienawiści
<bo się bronił
xD
Nienawiść to by była jakby w tym filmiku, albo w historiach opowiadanych przez wykopków, dziewczyna leżała i zwijała się z bólu, a ci by ją jeszcze butowali z kolegami. Albo jakby im powiedziała, że mają nieładną bluzkę, a ci by jej gazem w
  • Odpowiedz