Wpis z mikrobloga

Mimo to, że nienawidzę PO tak samo jak PiSu, to poważnie rozmyślam nad tym, aby zagłosować na Trzaskowskiego w drugiej turze. Tylko po to, żeby zrobić na złość Dudzie, Kaczyńskiemu, a zwłaszcza tym karakanom z tvpis po dzisiejszym 5-minutowym spocie promującym Dudę.

Nosz #!$%@?, co za obrzydliwa propaganda.

https://www.wykop.pl/link/5570719/tvp-zabrala-nas-na-wycieczke-do-korei-polnocnej-mocne/

#tvpis #bekazpisu #wybory
  • 38
@maciorqa: Dlaczego warto zagłosować na kandydata opozycji w drugiej turze niezależnie od tego jakie są nasze obecne preferencje polityczne? Bardzo proste, w przypadku zwycięstwa Dudy PiS dostaje kolejne 3 lata samodzielnych rządów, gdzie będą mogli uchwalać wszystko co im się zamarzy.

Ich plany są jawne i ich posłowie się z nimi nie kryją - dokończenie "reformy" sądownictwa (czyli wyrok jest sprawiedliwy, gdy jest po myśli PIS - patrz skowyt tvp.info po
Ja w II turze zagłosuje na każdego na każdego kandydata, byle nie na Dudę. Mimo, ze jestem światopoglądowym lewakiem(nie skrajnym, ale lewakiem) podpisze się obiema rękami nawet pod Bosakiem, byle nie Duda. Jeżeli damy kolejne trzy lata pełnej władzy PISowi, to o takich walach, jak te od Szumowskiego, Sasina czy Piebiaka, dowiesz się jedynie z mediów pokroju Radio Europa, bądź z SMSa od znajomych z zagranicy ¯_(ツ)_/¯
@maciorqa zagłosuj na Hołownie albo Bosaka.

Demokracja polega na tym żeby głosem decydować a nie przystawać albo robić na złość.

W drugiej turze każdy kandydat wygra z Dudą.

Hołownia mediator niezależny, jeden z nielicznych który mówiąc trafia do mnie. Osoba której chcę dać swój kredyt zaufania.

Bosak byłby super gdyby nie mocna konserwa.

Potrzeba nam prezydenta który będzie w stanie może chociaż odrobinę doprowadzić do rozbicia gigantów i przywrócenia naszej demokracji do