Wpis z mikrobloga

Ukradli mi Bordo!

#oswiadczenie

Trochę się tego nazbierało a więc tak:

Nie którzy mnie hejtują, że zgrywam gwiazdę, ale nie będę się przejmować byle kim...

he he

A tak na serio to fragment który cytujecie tj. "Trochę przymuliła mnie ta wizyta w siedzibie wykopu, miałem zbyt wygórowane wymagania co do ich reakcji. W końcu to "spółka o kapitale zakładowym 400tys. zł" a nie jakieś byle co. Co to dla nich taka moja podróż."

Brzmi arogancki. Nie wiedziałem bo nie czytam i nie redaguje... A chodziło w nim właśnie o to co zostało napisane. To coś takiego, jak idziesz się spotkać z fajną laską i wyobrażasz nie wiadomo co, a po krótkiej drętwej rozmowie wracasz i myślisz "co ja pryszczaty nerd... do takiej pięknej laski która może mieć każdego" Czy coś w tym stylu.

Co do Najstarszej Cygańskiej Legendy. Nudziło mi się i napisałem. Nie jestem nawet rasistą :( Było to kompletnie dla jaj, jednak widzę, że niektórzy biorą to na poważnie...

Skoro tak, to gdyby brać wszystko z wykopu na poważnie... Boże, ależ to straszna rasistowska strona.

Mało tego! Tutaj sami dewianci i psychole. Choćby tacy jedzący płody...

Tak, drugi ban za to samo o czym gdzieś przypomniał @Shepard ... Pierwszy za murzynów teraz za cyganów. Niedługo zdobędę wielkiego szlema, czy coś.

Ale jeśli teraz to był #banzdupy to nie chcę się wypowiadać z czego był pierwszy, bo tam słowa obraźliwego nie powiedziałem a "piosenka o murzynie" była napisana o kumplu z klasy na którego wołali czarny.

#wykopodroz

Co do tego, że trzecia część opowiadania była nudna... A co myśleliście? Że ja cały czas się bawiłem chlałem i podrywałem dziewczyny? Też się musicie trochę ponudzić.

Szczerze mówiąc wyszła nudna przypadkiem, ale dobrze, nie będę zakłamywać rzeczywistości

#powaga

W ramach protestu w związku z moim banem a tolerowaniem innych mniej chamskich żartów, będę przez miesiąc od tego wpisu, całkowicie poważny.

Wszystko na wykopie będę brać na poważnie i odpowiadać całkowicie na poważnie. Zapraszam do wzięcia udziały w proteście, niech zobaczą jak strasznie wygląda wykop na poważnie.

Wybaczcie, że tak się rozpisałem, ale nie było mnie tyle i się stęskniłem :*

Ale jeszcze raz sobie zażartuję, ostatni raz...

#cyganskielobby

btw. czemu zdjęliście mi wcześniej bana?
  • 23
@Paralotnia: też się czuję nieswojo :(

@SatanD: jak będę mieć wolny ter... przez ciebie już bym złamał przysięgę. Nie chcę być celebrytą, chcę nadal móc pisać debilne i niepoprawne politycznie komentarze...

@goracy_chlopak: nie wiem, nie wiem. Postaram się jak najszybciej.

btw. Dublują mi się wszystkie powiadomienia teraz :(

Czyżby #maciej ?