Wpis z mikrobloga

Wiecie co będzie najgorsze jak się obudzę?
Ze znowu obudzę się w tej Polsce. I już mi się nie będzie chciało niczego. Jedyne co mi się chce to wyjechać z tego Polskiego syfu...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@rejestracjaniedziala: ja się jeszcze łudzę. Łudzę się ze coś się jeszcze zmieni. Całe życie broniłem się ze nie skończę jak mój stary czyli nie wyjadę za granicę. A teraz co raz bliżej jestem do spakowania mandżura i wyjechania(,)
  • Odpowiedz
  • 0
@rejestracjaniedziala: czynników jest kilka: lepsze życie, zwiedzić świat, poznać inna kulturę ale głównym jest to ze mam 26lat od 12 ogarniam to co się dzieje w tym kraju i jestem sfrustrowany tym ze nic się nie zmienia. Ale nie chodzi o widoki(bo jest ładniej) tylko o mentalność ludzi którzy nic nie chcą zmienić...
  • Odpowiedz
@Afrojohny: Cóż, jeśli chodzi o mentalność to moim zdaniem nie wyróżniamy się szczególnie. Może z wierzchu. Mniej się uśmiechamy i jesteśmy bardziej szorstcy w obyciu. Typowy wyspiarz przykładowo uśmiecha się dużo, ale kiedy to jest łatwe. Ale kiedy go przypadkowo trącisz na ulicy to by cię #!$%@?ł. Poza tym to samo - sąsiedzi plotkują, ludzie są obłudni, patologia jest jeszcze bardziej patologiczna, a ludzie mają #!$%@? na to co się dzieje
  • Odpowiedz