Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wydałem ponad 130 tys. złotych na operacje plastyczne

Jak wiadomo, wygląd dzisiaj to WSZYSTKO. Szczególnie jeśli chodzi o relacje damo-męskie. O ile facet potrafi zejść z wymagań wizualnych, jeżeli kobieta ma odpowiadający mu charakter i sposób bycia, tak dla kobiety wygląd partnera jest najważniejszy co pokazują różne badania, chociażby na #tinder.

Kilka miesięcy temu wrzucałem na anonimowych swoje postępy w kuracji, opisywałem jak to u mnie wygląda a chętnym wysłałem na PW zdjęcia "przed" i "po". Bardzo wszystkim dziękuję za (w większości bardzo pozytywne) opinie, w tym od #rozowepaski, które uznały, że zmiany wyszły mi bardzo na plus. Teraz gdy jestem właściwie na mecie moich przemian mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że to co zrobiłem było najlepszą decyzją w moim życiu. To niesamowite uczucie idąc ulicą wyłapywać uśmiechy od płci przeciwnej, dostawać lajki na portalach randkowych i umawiać się na randki bez większego problemu, nawet specjalnie się nie starając. Zdaję sobie sprawę, że jest to norma ale dla kogoś kto do 30 roku życia nie trzymał za rękę to niesamowita sprawa, która w kilka miesięcy przyniosła lepszy skutek niż lata leczenia psychiatrycznego i terapii.

W ramach przypomnienia, bo może nie wszyscy mnie kojarzą, co zrobiłem w ciągu ostatnich prawie 5 lat:
1. Usunąłem konto na wykopie (tak, to pomogło mi zaoszczędzić trochę czasu i skupić się na hobby czy aktywności fizycznej)
2. Leczenie ortodontyczne + operacja szczęki (tyłozgryz). Niestety nie kwalifikowałem się na operację z NFZ (może to i dobrze) ponieważ nie było stricte zdrowotnych powodów i skorzystałem z leczenia prywatnego w wiadomej klinice w W-wie. Całość trwała prawie 3 lata wraz z "rehabilitacją".
3. Operacja nosa. Zmniejszyłem sobie nos i usunąłem garba.
4. Przeszczep włosów (Cypr). Mimo, że nie miałem dużych zakoli zdecydowalem się na przeszczep i przefarbowanie na czarno.
5. Kwas hialuronowy w policzki.
6. Laser CO2 plus regulacja brwi (miałem blizny potrądzikowe)
7. Wybielanie zębów za pomocą nakładek

Generalnie z większych rzeczy to tyle. Mam 179cm wzrostu więc nie jest najgorzej ale mam specjalne wkładki, które dodają mi te 2cm. Również nie miałem problemów z wagą, jestem ektomorfikiem. Siłownie i sterydy sobie odpuściłem bo jednak twarz jest najważniejsza w relacjach towarzyskich a nie chciałem sobie rozwalić organizmu od środka.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie, opinie i jeszcze raz wszystkim gorąco polecam. Ja miałem to szczęście, że większość pieniędzy uzbierałem wcześniej w ramach oszczędności, za które miałem kupić mieszkanie. Rodzice byli bardzo przeciwko mojej decyzji, nie muszę mówić chyba jak ludzie starszej daty reagują jak usłyszą o operacjach plastycznych ale było warto i była to chyba najlepsza decyzja w moim życiu. Wiem, że nie każdy ma wolne prawie 150tys ale według mnie, dla poprawy jakości życia warto wziąć na to chwilówkę w Bocianie na żydowski procent ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jest cholernie warto.

#uroda #niebieskiepaski #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef47bbb0db94d7506cde45a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 62