Wpis z mikrobloga

Post kieruje przede wszystkim do #rozowepaski #rozowypasek

Tldr: szukam partnerki na wesele kuzyna

Dziewczyny z #wielkopolska ( #poznan #szamotuly i okolice) szukam miłej, uśmiechniętej i wolnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziewczyny, która miałaby ochotę potowarzyszyć mi podczas wesela kuzyna 8 sierpnia.

Najlepiej osoba w wieku 18-26 lat, potrafiąca tańczyć i dobrze się bawić. Nie przesądzająca z alkoholem.
Fajnie by było, gdybys była z okolicy, aby można się spotkać i poznać wcześniej przy jakimś piwku czy kawie.

A może znajomość fajnie się ułoży i wyjdzie z tego coś więcej :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś o mnie:
-1,98 wzrostu więc możesz założyć wysokie obcasy
-mówią ze dobry tancerz, lubiący świetna zabawę
- jeszcze 24 lata

Od razu uprzedzam wszelkie #heheszki i inne. Post całkowicie na serio. Obecnie nie mam żadnej partnerki życiowej wiec stwierdziłem, ze może trafi się ktoś fajny na wykopie i mi potowarzyszy w tej imprezie rodzinnej.
W końcu jest kilka par i osób, które poznały się na wykopie

#szaramyszkadlaanonka trochę #badoo #tinder
#pozdrywajzwykopem #wesele

Dajcie znać w komentarzu lub na priv :)
  • 10
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: Przeczytałem tego posta i w przyszły roku na wiosnę bedę w tej samej sytuacji :) DObrze robisz, szukaj, bo iść na wesele samemu to przynajmniej dla mnie słabo. W 2017 musiałem iść sam. Źle wspominam
  • Odpowiedz
@Testujezycie: to musisz mieć wybitnie niewyjściową twarz, serio, znaleźć na tinderze partnerkę na wesele i to nie taką 3/10 tylko przynajmniej 6+/10 to chwila roboty, no ale tak jak mówię, trzeba jakieś minimum reprezentować swoim wyglądem, charakterem.
  • Odpowiedz
@kezcalag: przypominam skalę oceniania.
5 - przeciętny chłopak, którego mijasz na ulicy i nie zwracasz uwagi
6 - pondprzeciętnie atrakcyjny
7 przystojny
8 bardzo przystojny
9 cristiano ronaldo / młody deląg / młody marlon brando
10 goście z wybiegu mr universe, modele ck czy armaniego
  • Odpowiedz