Wpis z mikrobloga

Ale tu nie ma znaczenia co jest spoko a co nie, najemcy nie maja nic do gadania.


@marans: @Pocisk1990: ale ktoś ten budynek przejmie, pytanie co tam zrobią. Sukcesja od początku wydawała się średnim pomysłem, ale nie chce mi się wierzyć, ze po prostu to wyburzą i elo, coś tam będzie, więc możliwe, że kino zostanie.
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Nie wyburzą. Przejmie inny inwestor i albo zrobi z tego kolejne centrum handlowe, ale bardziej przemyślane niż to (brak sensownego sklepu spożywczego, 1/3 sklepów to jakieś egzotyki do których nikt nie wchodził), albo powstanie kolejny biurowiec.
  • Odpowiedz
  • 1
@DESiGNER86 dokładnie. Piotri Paweł na przeciwko uniwerku i obok akademikow to strzelenie sobie w stope. Wszyscy chodzili do dino obok xd. A wystarczylo wsadzic tam biedre, tesco czy carrefoura
  • Odpowiedz
  • 0
@DESiGNER86 a ci blizej wroblewskiego maja lidla. Plusem sukcesji jest kino, pierwszy chyba w lodzi starbucks (teraz mamy w manu jeszcze) i x-com. Ja lubiłam jeszcze bliskosc rossmana i drogerii natura (mam ulubione rzeczy w obu sklepach, bo asortyment sie nie powtarza, a drogerie natura są spotykane rzadziej niz rossman) i chyba byl/jest jeszcze świat ksiązki...
A reszta do znalezienia w pasazu, albo w manufakturze czy w porcie do ktorych mozna bylo
  • Odpowiedz
@pottymouth: Bzdura. Sporo centrów handlowych ma takie ślimaki czy wąskie gardła jak np złote tarasy. Usytuowanie go tak blisko już istniejących centrów handlowych plus nie dopasowanie sklepów względem otoczenia (miasteczko studenckie) doprowadziło do zamknięcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DESiGNER86: powoedzialbym raczej przeciwnie, że do upadku przyczyniły się te ciągle spekulacje, że będzie to niewypał. Niestety było to miejsce trochę bez charakteru i cechy przewodniej, powinni się bardziej skupić na usługach i większym otwarciu obiektu na przestrzeń.
Szkoda, bo studiując często tam chodziłem, przez to że władze polibudy są tak nie ogarnięte że nie są w stanie zapewnić ludziom na wydziale żadnej rozbudowanej oferty usług na swoim ogromnym terenie, nie
  • Odpowiedz