Wpis z mikrobloga

Mireczki z #autodetailing

Szukam sklepu internetowego/sklepu na Allegro lub ewentualnie sklepu stacjonarnego w #warszawa, który sprzedaje akcesoria/narzędzia do autodetailingu - pędzelki, ściereczki, quick detailery i przeróżne inne fanty :) Chciałbym sobie obejrzeć całą ofertę i kupić wszystkie interesujące mnie rzeczy u jednego sprzedawcy. No i bardzo ważne, żeby nie sprzedawał badziewia, tylko sprawdzone i polecane produkty. Czy jesteście w stanie polecić taki sklep?

Druga sprawa - jaki płyn do mycia felg używacie? Próbowaliśmy z kumplem umyć czarne felgi preparatem K2 Roton, ale niestety płyn nie dał rady. Polecacie jakiś inny produkt w podobnej cenie, ale znacznie skuteczniejszy?

#detailing #motoryzacja #samochody #bmw
u.....d - Mireczki z #autodetailing 

Szukam sklepu internetowego/sklepu na Allegro...

źródło: comment_1593202054VUGBrmwYsDec1tXRVDuJ84.jpg

Pobierz
  • 17
@uzalezniony_rwd: myłem okropnie zabrudzone, zapylone i zapieczone felgi Rotonem i dał radę, ale to trzeba było ręcznie szorować jak się wgryzie, a nie tylko spłukać - i na jedną felgę schodziło minimum 20 minut pracy

Inne preparaty typu "krwawa felga" będą miały dość podobne działanie
@uzalezniony_rwd: ja polecam sklep iTeile z allegro. Też zacząłem się interesować detailingiem i kupiłem tam kilka kosmetyków z ADBL. Ceny mieli najniższe na allegro, a do tego do każdego produktu dodawali za darmo ściereczki lub pędzelki ;)
@uzalezniony_rwd: z doświadczenia Ci powiem, że nakupisz gratów, użyjesz raz, stwierdzisz że #!$%@? to i Ci sie nie chce, bedziesz dalej jezdzil do profesjonalistów, graty będą służyły do podłogi itp (swoją drogą działają bardzo dobrze)