Dobry wieczór!
#okiemtyperaopisowo #7 - 27.06.2020

-Górnik Zabrze przegrał tylko 1 z 16 meczów domowych w tym sezonie ligowym. Kurs na 1X w meczu z Wisłą Kraków - 1.32 [FORTUNA] (20:00, 27.06)

-Olimpia Grudziądz strzelała przynajmniej jednego gola w 12 z 13 meczach ligowych u siebie. Kurs na jej gola w meczu z GKS Tychy - 1.22 [STS] (15:10, 27.06)

-Brescia nie wygrała w Serie A aż 12 ostatnich meczów. Kurs na X2 pod ich rywali (Genoa) - 1.37 [FORTUNA] (17:15, 27.06)

-Lazio wygrywało 1. lub 2. połowę w 13 z 14 meczów u siebie. Kurs na to, że w meczu z Fiorentiną wygra przynajmniej jedną połowę - 1.31 [FORTUNA] (21:45, 27.06)

-Celta Vigo tylko raz w tym sezonie ligowym straciła więcej niż dwa gole w meczu na własnym boisku. Kurs na to, że ich rywal (Barcelona) strzeli mniej niż 3 bramki - 1.37 [FORTUNA] (17:00, 27.06)

Powyższa rozpiska nie jest propozycją kuponu, a jedynie serią ciekawostek, która być może będzie dla kogoś inspirująca. W przypadku pomyłki - proszę mi zwrócić uwagę w komentarzu

Podoba się taka forma postu? Zostaw plusika/komentarz. Pozdrawiam!

#bukmacherka #ekstraklasa #sport #rozrywka #laliga #ciekawostki #1liga #seriea
Pobierz Luca199491 - Dobry wieczór!
#OkiemTyperaOpisowo #7 - 27.06.2020

-Górnik Zabrze pr...
  • 2
@Kakadu-1: Chyba coś pomyliłeś :P
Dzisiaj dodałem propozycje gry pod Celtę Vigo z Barceloną (konkretna handicap 1-0 i 1X lub jak kto woli handicap 2-0), natomiast ciekawostki, w których się wypowiedziałeś - nie mają żadnego związku z kuponami/propozycjami, mają bardziej charakter informacyjny, gdyby ktoś szukał inspiracji i nie chciało mu się robić dokładnie tego samego co ja, gdy ich szukam :)