Wpis z mikrobloga

Spotkał się ktoś z aż tak destrukcyjnym gownem ptaka na lakier? Kupsko było na lakierze max 3h na słońcu. Macie jakiś pomysł jak to naprawić? Wyżera jest dość mocna i wydaje się głęboka. Nie wiem czy pasta polerska drobna wystarczy żeby to poprawić. Co te ptaki jedzą że taki ogień z dupska im idzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#samochody #mechanikasamochodowa #lakiernictwo #pytanie
Vitalson - Spotkał się ktoś z aż tak destrukcyjnym gownem ptaka na lakier? Kupsko był...

źródło: comment_1593280224akEEU5PegHW0JitGHVmgeP.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Vitalson: Kiedyś splunąłem przez okno i plwocina przylgnęła do lakieru, nie miałem czasu by to usunąć, aż po tygodniu się zebrałem. Wypaliło lakier tak jak u ciebie, niczym tego nie mogłem usunąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z czego oni te lakiery robią? Starego opla nie myłem z gówien przez 2 miesiące i po deszczu i najtańszym programie z myjni ani śladu . To chyba te nowe cudowne ekologiczne ,wodne lakiery ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnyOwiec kurcze nie wiem wcześniej też zdarzało mi się mieć z tydzień gówno na lakierze i olewałem i nic się nie działo. A dzisiaj po 3h umyłem i tak zniszczyło. Jakaś specjalna dieta dla golebi pewnie jest żeby sąsiad miał gorzej
  • Odpowiedz