Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jedno... Co za gnój nieczesany wymyślił, że ustalając nowe hasło musi zawierać pewne symbole? Przecież to jakaś porażka! To moje hasło i jeżeli będę chciał ustawić sobie "hasło1" to moja sprawa, a nie kombinuje, bo musi być wielka litera, musi być znak specjalny, nie może być mniej niż 8 znaków, połowa musi być cyrylicą, a zanim zatwierdzę, musi przyjechać ksiądz i poświęcić komputer (°°
  • 3
@Szymekspt teoretycznie masz rację.

W praktyce debile ustawiali hasło "ania" lub "haslo" lub "dupa". Po czym opinie/komentarze o serwisie/aplikacji #!$%@? były niskimi ocenami i wpisami typu "#!$%@? portal, nie działa, nie mogę się zalogować!!", "#!$%@? apka, ciągle ktoś mi się włamuje"!!

A takich ocen jako twórca byś nie chciał czytać i takiego niezasłużonego PRu mieć. No i 1000 maili dziennie do suportu ze nie działa.
@oslet Racja z tej strony też to widzę. Ale moim zdaniem, przy obecnym nagłośnieniu jak ważne są hasła, że włamania to nic niecodziennego, raczej każdy użytkownik wie, że siła hasła przekłada się na bezpieczeństwo, a osoba która o tym nie wie, raczej nie będzie wypisywać do supportu, bo tego pewnie też nie potrafi