Wpis z mikrobloga

Przeglądam te wpisy pod tagiem i zastanawia mnie jedno - skąd u wykopków tak silne przekonanie że stare baby głosują na PIS, a wszyscy młodzi na innych kandydatów? Byłem na poprzednich wyborach prezydenckich w komisji, okolica złożona głównie ze starych ludzi. Wygrał Komorowski z dość dużą przewagą. Tu nie ma reguły. Zdziwilibyście ile "młodych" stoi teraz w kolejce by podziękować za 500+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #bazarek
L.....e - Przeglądam te wpisy pod tagiem i zastanawia mnie jedno - skąd u wykopków ta...

źródło: comment_1593347562m02rSRWgSBRARMUqaLo0ma.jpg

Pobierz
  • 34
@incydent_kakaowy: przecież statystyki nie są z demotów.
@LibertyPrime: tak, są młodzi ludzie, którzy głosują na PiS, i starzy, którzy głosują na PO. Przecież nikt tego nie kwestionuje. Ale, z tego, co pamiętam, statystycznie ponad 60% ludzi w grupie powyżej 60 r.ż. głosuje na PiS. To ogromna nadreprezentacja, więc stereotyp starszej osoby głosującej na nich nie wziął się z nikąd
@LibertyPrime: Dokladnie. O ile jakies go*na typu homeopetyczne materace i inne analizatory chorob sa targetowane pod osoby starsze, to akurat garnki, pojemniki cisnieniowe, itp za 5000 zlotych sa targetowane wlasnie do tych mlodych, ktorzy wlasnie poszli na swoje i maja jeszcze kase z weselnych prezentow (to odnosnie innego postu ktory byl dzis w goracych).
Kurla, znam ludzi w kwiecie wieku ktorzy za kazdym razem jak psuje im sie telewizja, zamawiaja kolejny