Wpis z mikrobloga

Apel do wszystkich.

Wybierajcie mądrze w 2 turze. Możliwe, że nadchodząca dalsza część wyborów jest ostatnią deską ratunku przed zrównaniem naszego kraju z błotem - zarówno jeśli chodzi o gospodarkę, jak i sprawy społeczno-kulturowe. Jeśli wygra Duda, to przez kolejne parę lat będziemy tylko przyglądać się jak zmieniane są sądy, prawo i przeciskane dalej ustawy, które będą dobre tylko dla świń przy korycie. Nie dajmy się i zawalczmy jeszcze o nasz kraj.

#wybory
  • 12
@thankshoney: Mam takie pytanie, kto głosuje w drugiej turze? Wszyscy Ci, którzy nie głosowali w pierwszej? Jeśli głosowałem w pierwszej, to w drugiej już nie mogę? Jak to wygląda z drugą turą, kto może głosować?
@kickss tak jak mówię, prezydent należący do opozycji dla rządzącej partii może być jedyną ochroną przed przepuszczaniem głupich ustaw i innych dyrdymał. Jeśli Długopis będzie prezydentem, to cokolwiek wymyśli rząd to to przejdzie i to małe być katastrofą.
@thankshoney Andrzej Duda choć jest pisowskim pionkiem to, PiS jest takimi zgniłymi drzwiami, które chronią przed marksizmem w małym stopniu. Dojdzie tylko do ekonomicznej katastrofy, a gdy wygra PO i reszta to będzie koniec bo zdemoralizowanego narodu się już nie odratuje. No i jest jeszcze Bosak, który jeśli nawet by wygrał od razu by tę władzę stracił, bo wszędzie by wrzało, że faszysta wygrał wybory. Rozwiązaniem jest przejście od dyzmokratycznego ustroju gdzie