Wpis z mikrobloga

@RogaleTV: też tak kiedyś myślałem a potem spojrzałem 3 razy pod rząd na procent młodych głosujących na PiS i PO, jedyny plus jest taki, że wyniki rozkładają się bardziej równo między kandydatów, jest rywalizacja, nie tradycja. Ale pytanie co będzie jak się zestarzeją, bo masa ludzi głosuje na zasadzie "nie ma sensu na nich już głosować skoro zawsze przegrywają"
Może to nie będzie zaskakujące stwierdzenie, ale dopóki pokolenie komunistyczne żyje, nic się nie zmieni w tym biednym, ruchanym kraju.


@RogaleTV: #!$%@? się zmieni. To samo mowi się od 15 lat. Staruchy wymieraja, a PiS coraz wieksze poparcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmiksowanaFretka: Nie, ale ludzie nie myślą samodzielnie mimo bycia nie-starym, nie szukają alternatyw. Mam znajomych, co chodzą na wybory, bo rodzina każe, i mowia co maja zaznaczyć XD Czas zmienić znajomych, jak o tym teraz myśle

@RogaleTV: lepiej żeby zaznaczyli co ty im powiesz? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmiksowanaFretka: dla mnie jest trudno zrozumieć jak ktoś kto twierdzi, że myśli, uważa że przy takim wyborze jaki był, można było zagłosować w jakikolwiek "lepszy" sposób.
Jeśli ktoś naprawdę myśli, dawno już nie robi sobie żadnych nadziei wobec tej całej niby demokracji. Gdyby wybory miały potencjał coś zmienić, to by nie było wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ba, samo słowo "wybory" to nadużycie. To jest co najwyżej
@szpongiel: Czyli proponujesz się z tym pogodzić i dać ruchać czy co, bo nie rozumiem? Oczywiście, że dało się zagłosować lepiej niż POPIS, przynajmniej takie jest moje zdanie.

No wybrali dalszy demontaż państwa, brak jakichkolwiek reform, nowe podatki, kolesiostwo, złodziejstwo, rozdawnictwo i tak od lat w kółko. Dla mnie lepszym wyborem jest likwidacja aktualnego systemu dwupartyjnego i dyktatury Jarka, no ale co kto lubi.

Jak będziesz czekał na "dobry wybór" to