Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Żył ktoś z was w otwartym związku? Z niebieskim układa nam się wspaniale pod każdym względem z wyjątkiem spraw łóżkowych. Jesteśmy ze sobą ponad dwa lata i na początku seks był kiepski, a teraz jest nawet jeszcze gorszy. Rozmawialiśmy już na ten temat i po prostu mamy różne upodobania seksualne. Niebieski fizycznie jest atrakcyjny, ale ja zawsze czułam pociąg seksualny do masywnych facetów, a on jest chuderlawy. Ja jestem wysoka blondynka z niewielkimi cyckami i małą dupką a niebieski lubi niskie brunetki, wielkie cycki i wielkie tyłki.

Jest nam ze sobą dobrze, ale frustracja seksualna jest coraz silniejsza. Oboje doszliśmy do wniosku, że nie chcemy się rozstawać i powinniśmy rozważyć otwarty model związku. Jakie są wasze doświadczenia w takiej relacji? Czy często występowało u was uczucie zazdrości? Spotykaliście się z kochankami swoich partnerów czy wszystko było raczej trzymane w tajemnicy? Taki związek ma szansę na przetrwanie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef942a615d9fcf7250efc47
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 14
Rozmawialiśmy już na ten temat i po prostu mamy różne upodobania seksualne. Niebieski fizycznie jest atrakcyjny, ale ja zawsze czułam pociąg seksualny do masywnych facetów, a on jest chuderlawy. Ja jestem wysoka blondynka z niewielkimi cyckami i małą dupką a niebieski lubi niskie brunetki, wielkie cycki i wielkie tyłki.

Jest nam ze sobą dobrze, ale frustracja seksualna jest coraz silniejsza. Oboje doszliśmy do wniosku, że nie chcemy się rozstawać i powinniśmy rozważyć
@Jarasznikos: Jeśli ludzie się świetnie ze sobą dogadują, ale w łóżku się im nie układa to najlepszym rozwiązaniem byłoby się rozejść i dać sobie szansę na stworzenie związku z kimś innym. W przypadku gdyby seks nie był dla nich ważny, to nic nie stałoby na przeszkodzie.