Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce z wyborców konfederacji co chcą na Dudę głosować w II turze, uznajcie się za wolnościowców a ile Duda podatków podpisał? Głosowałem na Bosaka a w drugiej turze wybór jest oczywisty, Trzaskowski #wybory #polityka
  • 62
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: #!$%@? mnie PO obchodzi, to Ty jesteś wyborca Bosaka i mówisz, ze nie zagłosujesz na Trzaskowskiego bo to socjalista xD bosak głosuje za 13 emerytura, a jedziesz po Trzaskowskim xD

A na reszcie głosowaniach bosaka pewnie go nie było, ma najwiecej pominiętych głosowań jako polityk, taki pracuś xD
  • Odpowiedz
@baetky: przestań powtarzać te manipulacje. W czasie, jak Bosak był w podróży poślubnej, zorganizowano nieplanowane posiedzenie Sejmu, podczas którego było 600 głosowań w dwa dni.
  • Odpowiedz
W czasie, jak Bosak był w podróży poślubnej, zorganizowano nieplanowane posiedzenie Sejmu, podczas którego było 600 głosowań w dwa dni.


@ortofosforan: mógł tego ślubu-przykrywki nie brać i normalnie głosować. Nie jest winą marszałka sejmu, że pewien lider radykalnego, konserwatywnego ruchu musi upewniać swoich wyborców, że na pewno - wbrew pogłoskom dochodzącym z wnętrza tego obozu i spoza niego - nie jest jedną literek w skrótowcu, którego tak bardzo nienawidzi. (
  • Odpowiedz
Głosowałem na Bosaka a w drugiej turze wybór jest oczywisty, Trzaskowski


@kicekxxd: To ten, co będzie bronił 500+ i nie podwyższy wieku emerytalnego a także zbuduje miliony "darmowych" żłobków. Świetny, prosocjalny wybór fake'owy wolnorynkowcu!
  • Odpowiedz