Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: przynajmniej będą normalne wybory. Pawłowicz już zapowiedziała zmianę przepisów wyborczych w najbliższym czasie.

Wydaje mi się tez, ze to co będzie są 3 lata jest mniej istotne niż to co sie będzie dziać teraz.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się tez, ze to co będzie są 3 lata jest mniej istotne niż to co sie będzie dziać teraz.


@miki4ever: Takie właśnie myślenie prowadziło was przez ostatnie 20-30 lat do gówna jakie macie teraz. Zasługujecie, żeby PiS rządził jeszcze przez następne 50, może wtedy się nauczycie.
  • Odpowiedz
@Tester_jakosci:

czy Kwaśniewski też nic nie wetowali i nawet


Chyba masz coś z głową. Kwachu w zgodzie z konstytucją wetował nawet ustawy, które wychodziły z jego partii. Jeśli nie masz o czymś pojęcia i myślisz, że to tylko i wyłącznie pijaczyna to zamilcz.
  • Odpowiedz
Czyli lepiej głosować w 2 turze na Dudę


@miki4ever: Wiedziałem, że poleci debilny argument nie mający związku z tematem. Nie ma potrzeby już dalej dyskutować, bo już wiem co napiszesz zanim sam to zrobisz. Wracaj do polskiego kołchozu, zasługujesz na to co tam jest.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Jak dla mnie to można tam nawet nasrać. Chociaż może jak PiS wprowadził by dyktaturę, to wpadło by jakieś normalne państwo zbombardować to bagno i założyć na zgliszczach coś co nie było by takim Lemingostanem.
  • Odpowiedz
@Tester_jakosci: ty chyba myślisz, ze opozycja ma jakieś szanse na wygraną w parlamentarnych i Trzaskowski w tym pomoże.

Otóż #!$%@? nie ma i brak opozycyjnego prezydenta i sentatu #!$%@? nam kraj jak Węgry. Podziękujemy wtedy tobie, myślicielu z koziej dupy.
  • Odpowiedz
@PilariousD: no dobrze nie pwoinno być monopolu (chociaż to nie do konca jest prawda), ale zrywanie go teraz na rzecz trzaskowskiego nie przyniesie nic dobrego. Pis z duda wypracował jakies stosunki zagraniczne czy to z trupem czy z tym paktem trojmorza czy jak oni to nazwali i całkiem nieźle potrafią into gospodarka. Dobre inwestycje sa na horyzoncie, google z Microsoftem wpadaja, ten port lotniczy, moze by nawet ktoś cos podziałał w
  • Odpowiedz