Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: czy On czasem tym wpisem nie przyznał, że bardziej mu chodzi o własny interes niż interes Polski ? Że teraz to mu w sumie wszystko jedno ? Pominę fakt, że pewnie bez Trzaskowskiego skończyłoby się na I turze.
  • Odpowiedz
@proba1: Nie pójscie na wybory i wybranie mniejszego zła, kiedy nad głowa czai sie widmo #!$%@? PKW z organizacji wyborów (patrz wpis Pawłowicz) to najwieksza głupota, dziwi mnie ze wogole nikt tego skandalicznego wpisu nie naglasnia XD
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: @vvertoi: Hołownia to jednorazowy wybryk. Nawet jak założy własną partie to po czasie przekona się, że w tym kraju ideałami gówno ugra i się przyłączy do KO albo PiS. Kwestia czasu. Takich ideowców w ostatnich latach trochę było. Nikt nie wytrwał.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: PO jak zwykle się samo pogrąży, a to dopiero pierwszy dzień po pierwszej turze xD Ale będzie ubaw :D
Trzaskowski ma szanse jeśli wszyscy głosujący za Hołownią zagłosują na niego. Ale wyborcy Hołowni to też wyborcy Dudy i Duda ma zapewnioną wygraną :D
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: słusznie prawi - jakby PO tak zależało na demokracji jak o tym trąbią, to by nie przekładali wyborów a jak już się to stało to mogli wycofać Kidawe i nikogo nowego nie rejestrować, tylko poprzeć Kamysza lub Holownie. Po takiej pokerowej zagrywce PIS by miał spory problem by wygrać, teraz to już po ptakach, bo wystawili Trzaskowskiego a TVP zmotywowało nim swoich (PISu) wyborców.
  • Odpowiedz
@2mack: On również kieruje się interesem partyjnym, nie wiem czemu wymaga czegoś innego tego od innych. Miał okazję zachować się inaczej wybrał strzelenie focha.
  • Odpowiedz
@danob99: widać nie rozumiecie w ogóle tego co Hołownia zbudował wokół swojej kandydatury. Jego wyborcy jako jedyni poza wyborcami Bosaka zagłosowali za czymś, za ideą, a nie przeciwko czemuś. Takiego rodzaju wyborców nie da się po prostu przekazać innemu kandydatowi
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD:

Bardzo racja.

Najlepsze jest to, że gdyby RT teraz zrezygnował za tydzień i powiedział, że dla dobra Polski warto zrezygnować, by kandydat z większymi szansami stanął z Dudą to jestem pewny na 100%, że Duda by te wybory przegrał. NA TO JEST JESZCZE SZANSA. Wg Konstytucji można zrezygnować
  • Odpowiedz