Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę ona przez kilka tygodni nalegała na spotkanie, przez skórę czułem że to zbyt piękne żeby było prawdziwe (zjawiskowa uroda) ale pomyślałem żeby nie skreślać dziewczyny może ma dobre serce.
po spotkaniu kiedy zapytałem jak się miewa usunęła parę zablokowała mnie na whatsappie...
bez słowa wyjaśnienia.

naprawdę nie dziwie się, że ruch #redpill tak prężnie się rozwija
Masakra...

#tinder #logikarozowychpaskow
  • 15
  • Odpowiedz
@Reaamu: od początku było coś nie tak, nie podobało jej się że zamówiłem to co ona, brak kostek lodu w lemoniadzie co zgłosiła kelnerowi. Nie podobało jej się że zapłaciłem za 2 osoby zamiast tylko za siebie (już nigdy więcej tego nie zrobię).

Potem jak kupowała lody powiedziała że nie poczekałem aż sprawdzi czy może jeść maliny, i niepotrzebnie kupiłem takich po któych ma biegunkę.

tak poza tym to rozmawialiśmy swobodnie,
  • Odpowiedz
@Oknonapodworze: nie to że na kolanach czy coś ale po prostu sorry na sytuacje w których poczułaś się niekomfortowo. Ale widocznie była to ta oznaka słabości o której mówią redpillowcy... Ja #!$%@? to jest jakieś piekło, nie można okazać emocji bo od razu spuszczą cię w kiblu.
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: jakich emocji? No wzięła Cię za słabe ogniwo. Pewnie się przymilales (zaprzeczysz bo każdy przymilacz zaprzeczy lub nie zauważy tego) i jeszcze z leku, że ja stracisz zacząłeś przepraszać. Idealna definicja nice guya. Głowa do góry, następnym razem będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@Oknonapodworze: Nie wiem może się przymilałem, musiałbym obejrzeć to z boku na jakimś nagraniu. Teraz jestem w takim szoku że mam mdłości i nie widzę sensu w poznawaniu istot które nie czują empatii. To jest jakieś piekło, popełnisz jeden błąd i jesteś łamany, otworzysz się choć odrobinę i już po tobie.
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: Miałem wiele takich sytuacji i nie ma co sobie zawracać głowy. Pewnie za bardzo zawróciłeś już sobie nią w głowie z powodu wyglądu, ale charakter pokazał się na spotkaniu sam i w sumie dobrze, że już na pierwszym spotkaniu, niż miałbyś mieć takie jazdy np. pięć razy i stracić dużo więcej kasy na nią. Odpowiednia laska będzie miała w dupie co zamówiłeś, jak usiadłeś, czy puściłeś bąka lewą stroną itp.
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: lol za co Ty ją przepraszałeś. Popatrz na to z punktu widzenia osoby trzeciej,jeśli ktoś kupuje komuś lody, lemoniade to ta druga osoba jeżeli jest dobrze wychowana to powinna podziękować a nie #!$%@?ć płacącego, że to zrobiła. Nie masz sie co przejmować tym, ze Cie zablokowała, nie masz prawa czuć się gorszy bo to świadczy o niej źle a nie o Tobie.
  • Odpowiedz
@TonyP: prawda. Teraz trochę ochłonąłem, faktycznie było coś z nią nie tak. W sumie logiczne jak ładna 35-latka jest samotna to jest duże prawdopodobieńśtwo że jest #!$%@?. Ona szuka ideału, który nie istnieje. No i kolejna rzecz: nawet wysoce wykształcona osoba może kompletnie nie mieć klasy. Duża lekcja dla mnie i wielka ulga, że już się skończyło.
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: dokładnie, pamiętaj, że zawsze należy mieć wymagania, bez względu czy się oceniasz 1/10 czy 10/10. Niektórzy po prostu nie zasługują żeby ich traktować dobrze, bądź dla ludzi takim jacy oni są dla Ciebie.
  • Odpowiedz