Wpis z mikrobloga

Dobrze wiedzieć, że jak kupicie coś na amazonie(sprzedawane przez amazon) i przedmiot ma 36 miesięcy lub więcej gwarancji to w przypadku gdy się popsuje po 24 miesiącach to amazon.de i pewnie też pozostałe oddziały Polaków zwyczajnie pogonią, producent znów zrobi tak samo, bo produkt kupiony był w Niemczech i odsyła do sprzedawcy. Tak tylko informuję gdyby ktoś planował czasem kupić tam taniej kartę grafiki, płytę główną, monitor, procesor(nie, bo je się reklamuje bezpośrednio u AMD/Intela), zasilacz, myszkę, klawiaturę, pamięci, dysk ssd itd.

Ustawowy okres odpowiedzialności za wadliwe przedmioty wynosi dwa lata.

Przedmiot XXXX został dostarczony w ramach zamówienia o numerze XXXX ponad dwa lata temu. Z tego powodu w tym wypadku złożenie reklamacji za pośrednictwem serwisu Amazon.de nie jest już możliwe.


#amazon #amazonde #komputery #sklepyinternetowe #pcmasterrace
  • 2
@a231:
Pewnie nie padnie, ja jestem generalnie dość pechową osobą, więc nie porównuj mnie do siebie czy innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykro mi, ze nasza obsluga nie spelnila Pana oczekiwan. Chcialbym zaznaczyc, ze wszystkie informacje dotyczace warunkow zakupu moze Pan latwo znalezc na naszej stronie Amazon.de, zjezdzajac na sam dol strony, wybierajac "Koszty i zasady dostaw", nastepnie "Zwroty produktow i wplat" a nastepnie "Ustawowe prawa kupujacego".