Wpis z mikrobloga

Mirki, w przyszłym roku planujemy wyjazd na Złombol, tylko nie wiemy czym jechać. Myśleliśmy nad jakimś Lublinem, bo fajny, pojemny, ale podobno trudno znaleźć dobry egzemplarz, z osobówek Polonez Caro Plus, bo niby najbardziej pewny,a le jakoś tak mało klimatyczny. A Lada 2107? Podpowiem, że nie mamy żadnej wiedzy technicznej xD
#zlombol
  • 11
@KZKkolej:

Najlepsza moim zadaniem lada, sam jeździłem taką jako daily jeszcze rok temu. Na korzyść względem pozostałych jest fakt że w Rzeszowie jest sklep z wszystkim częściami do tego auta. Także odpada Ci szukanie po jakichś grupach z rupieciami tylko po prostu kupujesz przez neta i wszystko przychodzi fabrycznie nowe za dzień czy dwa.
@Turbo_Bulbulator: No to chyba weźmiemy tę jako pierwszą pod uwagę. A orientujesz się jaki silnik najbardziej nadawałby się na Złombol, to znaczy sprawiałby najmniej problemów?
@yourij: Nie no, Aro to bym chyba na drugi koniec Europy nie pojechał xD
@KZKkolej: ja od tego gościa swoją drogą skodę kupowałem, on gdzieś z okolic Poznania jest. Opis mówi wszystko za auto. Widzę, że to po jakimś swapie silnika jest... diesel z kaczki mercedesa

Sprzedam Aro 243 z 1984 roku.

Samochód z nadwoziem zamkniętym, 8 osobowym (składane ławki z tyłu). Napędzany silnikiem mercedesa OM601, 2 litry wolnossący diesel. Układ napędowy oryginalny.

Auto w stanie przyzwoitym, rama i karoseria dobrze rokują. Wszystko się trzyma