Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78 #czosndog

Cześć! Dziś zapraszam Was do znaleziska CZOSNDOG - jak zrobić polskiego hot doga, nowy hit internetu

Po wpisie @adekad dostałem ponad 50 wiadomości z prośbą o nagranie filmiku dotyczącego czosndoga. Przez wyjazd nie miałem tego jak zrobić wcześniej, ale już dzień po powrocie zabrałem się za nagrywanie i oto jest moja wersja czosndoga :D! Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Ci którzy jeszcze nie próbowali zrobić czosndoga spróbują, a Ci którzy już go robili spróbują mojej wersji!

Czosndog według mnie ma ogromny potencjał i to, że będziemy mogli zobaczyć go za jakiś czas w lokalach gastronomicznych to wcale nie przesada :) mam nadzieję, że może trochę się do tego przyczynię. Jeśli filmik się Wam podoba to będę wdzięczny za podanie go dalej lub wrzucenie na jakąś stronę, gdzie wrzuca się filmy filmiki z YT :) Z góry dziękuje!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

_____________________________________

#kuchniamg78 - tag do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - #kuchniamg78 #czosndog

Cześć! Dziś zapraszam Was do znaleziska CZOSNDOG - j...
źródło: comment_1593589923tSRe9thdZ3ewqKlTOakUfU.jpg

Czy robiłeś kiedyś czosndoga?

  • TAK 29.9% (3217)
  • NIE 24.5% (2639)
  • NIE ale chcę spróbowac 45.6% (4901)

Oddanych głosów: 10757

  • 161
@MG78: Bez żadnej nienawiści czy też gniewu ale jestem trochę zniesmaczony tym Twoim przepisem. Zawsze robiłeś potrawy ciekawe z wielu różnych zakątków, przygotowywałeś się do tego. A obecnie zachowałeś się jak te wszystkie marketingowe agencje, które starają się ugrać pieniądze na popularności. Co sprawia, że mem przestaje być śmieszny i umiera.

Z czosndogiem jest tak samo. Na początku był to śmieszny eksperyment jednego z użytkowników, który zdobył popularność a niektórzy nawet
@wiluxpl: Ale to fajnie gdyby pojawił się w telewizji śniadaniowej, można powiedzieć że byłbyś świadkami narodzin historii :)

Czosndog jest bardzo fajny i ma wszelkie atrybuty, które pozwalają mu przebić się do mainstreamu.

Sam bardzo lubię kuchnie amerykańską, a tam masę potraw powstało właśnie w podobny sposób jak czosndog, dlatego właśnie uważam, że nie powinno się go bagatelizować. Może za kilka lat na portalu ze śmiesznymi obrazkami w jakiejś Gruzji albo
@krojcol: Jeden wystarczy, chyba że jesteś na kilku listach (jedzenie, drinki, drinkibezalkoholowe) wtedy z każdej trzeba się wypisać osobno (na każdą zapisywało się osobno).

Jeśli już plusowałeś wypisanie z jedzeniowej i Cię nie wypisałem to przepraszam, błąd ludzki bo robię to ręcznie i może mi się ominęło.

Pozdro
@MG78: kwestia podejścia i opini ¯\_(ツ)_/¯ ja tylko podzieliłem się swoimi odczuciami. Ale jak sam wiesz, nie ma co sie przejmować każdą opinią. Zwłaszcza jakiegoś anonima z internetu. Każdemu nigdy nie dogodzisz. Dużo też zależy czy danie staje się popularne bo jest po prostu dobre i to połączenie się sprawdza a co innego jeśli jest ono tylko absurdalne i szokuje i staje się śmiesznotką niż czymś konkretnym. Zobaczymy jak sie potoczy
@wiluxpl: Jest bardzo dobre, nie wiem czy próbowałeś ale zdecydowanie polecam, szczególnie moją wersję :)

Jeśli próbowałeś frytek po teksańsku i Ci smakowały to czosndog też powinien Ci podejść
@radziuxd: Trzeba mocno rozkroić tak aby jej nie przekroić całkiem, ser na spodzie to ze sobą zwiąże i nie powinno wypadać nic z dołu. Tak robiłem gdy robiłem turbo hot-dogi i dawało radę tylko trzeba wyczuć bułkę bo jak się ciachnie trochę za mocno to wtedy są dwie połówki :D