Wpis z mikrobloga

Mircy mam pytanko, napęd mi się skończył (potrzebuję nowej korby, kasety i przerzutki przedniej), uznałem, że nie ma się co z trupem #!$%@?ć i wymienię cały na nieco nowocześniejszy. Pisałem do dwóch sklepów o pomoc w doborze części, ale mnie zlali, więc może Wy mi pomożecie?
Mój rower to dość leciwy już GT Karakoram 2.0 2013r.
Napęd obecnie stoi na kasecie hg400, czy dam radę założyć kasetę 10rz zamiast niej? Czy będę potrzebował do tego jakichś części, adapterów, podkładek, zmiany bębenka/piasty itp?

I ewentualnie jeśli ktoś mógłby zerknąć na konfigurację ze screena i powiedzieć czy całość spasuje to byłbym wdzięczny.
#rower #mtb #rowery
Stashqo - Mircy mam pytanko, napęd mi się skończył (potrzebuję nowej korby, kasety i ...

źródło: comment_1593612887Al7cINDJruCuoIhq46Zqqa.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@panato: 11s raczej nie wejdzie w miejsce 9s?
Poza tym testowałem trochę nowe napędy srama i jeden blat to dla mnie za mało do komfortowej jazdy. O ile do np. traila 1x12 mi pasuje, tak na norweskie szutry z mocno stromymi górkami potrzebuję trochę większego zakresu przełożeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stashqo: Do Deore właśnie spadło 11 i 12 biegów. Ja bym się lekko wstrzymał i zorientował w cenach aktualnej deorki 10s, czyli grupy m4100. Możliwe (nie mówię, że na pewno), że ceny w sklepach za m6000 są na chwilę obecną nieadekwatne.
  • Odpowiedz