Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, nie mam konta na wykopie, fejsie, instagramie itd. a chciałabym coś ogłosić. Mianowicie we wrześniu wybieram się z moim #niebieskipasek na urlop do Chorwacji (oczywiście o ile wirus nie pokrzyżuje nam planów). Będzie to nasz trzeci pobyt w tym pięknym kraju. Chcielibyśmy pojechać w większej grupie ale niestety nasi znajomi albo są zabombelkowani albo mają urlop w innym terminie. Może ktoś chciałby jechać z nami? Ja mam 32 lata, niebieski 36, nie jesteśmy ♯programista15k, jedziemy swoim samochodem, nocleg rezerwujemy przez airbnb/booking lub bezpośrednio u gospodarzy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie pod postem :)
#chorwacja #podrozujzwykopem #urlop #maklowicz bo lubimy go oglądać

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efe15b615d9fcf7250f0497
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
OP: > autem? Gurwa ale wyprawa, jakbym był starszy to też bym z różowa pojechał(poleciał)
Nie wiem czy umiem cytować.
Tak autem, już sam wyjazd z domu traktujemy jako rozpoczęcie urlopu, lubimy tak :) Pierwszy nocleg robimy w Budapeszcie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
OP: > ja, żona i bombelek planujemy Chorwację na wrzesień. tylko my samolotem raczej więc może jakieś wykopiwo na miejscu jeśli nie będzie nas dzielic 500km? u nas w planach Peljesac, ew Riwiera Makarska
Ok, można będzie się zgadać. My na 99% wybierzemy Brelę.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri