Wpis z mikrobloga

kurde nie wiem czy widzicie różnice pomiędzy bodajże 3 i 4 albo 4 i 5 sezonem jak serial przejmuje netflix. Poziom żartu upada bardzo nisko :(


@gdyzgasnieswiatlo Nie nie widzimy bo w tamtych latach Netflix nie dość nie nie produkował to nawet jeszcze nie był online tylko rozsyłał kasety i płyty DVD.

A serial przejęli sami aktorzy wykupując prawa i decydując o tym że chyba spróbują to pociągnąć dalej i wydarzyło się
@gdyzgasnieswiatlo To też mówię ci jak było, przecież czołówki dystrybutora nakłada się współcześnie,to nie ma nic wspólnego z produkcją. Gdy powstawały te sezony o których piszesz to nawet YouTube jeszcze nie istniał chyba xD Skad ty takie wnioski wyciągasz, poczytaj o tym serialu najpierw. To aktorzy go wykupili i sam chyba sobie nie zdajesz sprawy ile lat temu on powstawał :D

Nie mówi mi jeszcze że oglądasz z polskim lektorem :D
@Saeglopur hej ok, masz więcej wiedzy na temat serialu i ok. Zgadzam się z tym :) po prostu chciałem powiedzieć, że jest ogromna różnica między żartem z początku i po którymś tam sezonie. Oglądam po angielsku z napisami. Wg mnie pierwsze sezony to masterpiece, później to już ogrzewanie kotleta i to na dodatek w mikrofalowce